137748 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Pool tubli


Nädalavahetus siis üle elatud ja peod peetud. 🙂

Pidu küll tegelikult otseselt polnud, vaid pigem viimaste suve kübemete nautimine.

Reedel kallas vihma kui koju hakkaisn liikuma, aga õhtuks saabus mega ilm. Ehk siis oli selline suviselt vaikne ja soe õhtu, mis kohe kutsus õue. Nii siis nautisimegi õhtut õues. Lapsed mürgeldasid toas. neiul oli sõbranna ööseks külas ja neil oli lõbu laialt. 

Laupäv läks hommikul pannkookide küpsetamise ja koristamise tähe all. Ehk siis hommik oli patukas, lõuna oli kavajärgne, õhtu jälle patukas ja hilisõhtu kava järgne. Ehk siis pool päeva olin kavas ja pool patus. Käisime muidugi ka metsas kõndimas, ehk siis seenel ja sai päris palju maad maha kõnnitud. seeni ikka saime, nii riisikaid, pilvikuid, kui ka kukekaid. Aga puhastada enam ei jõudnud.

Pühapäeval oli siis vanavanemate päev. Hommikul tegime ikka kenasti kavas kõik ja siis lõunaajal viisime vanaema välja sööma ja siis sai küll palju, mees igatahes kõnis lastega koju. oleks ise ka läinud jala, aga keegi pidi ju auto ja vanaema ka koju viima. Niisiis läksin autoga. Kodus tuli siis tööle hakata, mõned purgid kurke sisse tehtud, seened kupatatud, ja järgmise päeva toidud valmis vaaritatud. Õhtuks ikka toss korralikult väljas.

Täna ikka nats kaaulu juures. No ei saa ma ennast vedama. Koguaeg mingi jama vahele tulema. Järgmine nädala vahetus jälle külas.

Täna on olemine kuidagi väga kehva poolne, pean veel õhtul jala koju minema, näis kas jõuan ka. pean nagu sült ja keerleb otsas. Ei tea mis see tähendab. Haigeks nagu küll ei tahaks jääda.

Näis kas see nädal toob midagi uut.

Kui nüüd septembrist rääkida, siis see kooliaasta on kuidagi väga keeruliselt algand. loodan, et saavad asjad jonksu varsti ja läheb nats rahulikumaks.

See nädal lubab veel täiesti suviseid ilmu, loodan, et saan ikka nats õhtuti õues ka olla. Täna küll vist mitte, kui peaks need korjatud seened purki ka panema. Aga puid veel laduda küll, mees ei jõua niipalju aluseid teha, kui mul neid vaja on.

Aga eks siis nautige neid ilusaid ilmasid!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37562 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva