Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pool tubli

Nädalavahetus siis üle elatud ja peod peetud. 🙂

Pidu küll tegelikult otseselt polnud, vaid pigem viimaste suve kübemete nautimine.

Reedel kallas vihma kui koju hakkaisn liikuma, aga õhtuks saabus mega ilm. Ehk siis oli selline suviselt vaikne ja soe õhtu, mis kohe kutsus õue. Nii siis nautisimegi õhtut õues. Lapsed mürgeldasid toas. neiul oli sõbranna ööseks külas ja neil oli lõbu laialt. 

Laupäv läks hommikul pannkookide küpsetamise ja koristamise tähe all. Ehk siis hommik oli patukas, lõuna oli kavajärgne, õhtu jälle patukas ja hilisõhtu kava järgne. Ehk siis pool päeva olin kavas ja pool patus. Käisime muidugi ka metsas kõndimas, ehk siis seenel ja sai päris palju maad maha kõnnitud. seeni ikka saime, nii riisikaid, pilvikuid, kui ka kukekaid. Aga puhastada enam ei jõudnud.

Pühapäeval oli siis vanavanemate päev. Hommikul tegime ikka kenasti kavas kõik ja siis lõunaajal viisime vanaema välja sööma ja siis sai küll palju, mees igatahes kõnis lastega koju. oleks ise ka läinud jala, aga keegi pidi ju auto ja vanaema ka koju viima. Niisiis läksin autoga. Kodus tuli siis tööle hakata, mõned purgid kurke sisse tehtud, seened kupatatud, ja järgmise päeva toidud valmis vaaritatud. Õhtuks ikka toss korralikult väljas.

Täna ikka nats kaaulu juures. No ei saa ma ennast vedama. Koguaeg mingi jama vahele tulema. Järgmine nädala vahetus jälle külas.

Täna on olemine kuidagi väga kehva poolne, pean veel õhtul jala koju minema, näis kas jõuan ka. pean nagu sült ja keerleb otsas. Ei tea mis see tähendab. Haigeks nagu küll ei tahaks jääda.

Näis kas see nädal toob midagi uut.

Kui nüüd septembrist rääkida, siis see kooliaasta on kuidagi väga keeruliselt algand. loodan, et saavad asjad jonksu varsti ja läheb nats rahulikumaks.

See nädal lubab veel täiesti suviseid ilmu, loodan, et saan ikka nats õhtuti õues ka olla. Täna küll vist mitte, kui peaks need korjatud seened purki ka panema. Aga puid veel laduda küll, mees ei jõua niipalju aluseid teha, kui mul neid vaja on.

Aga eks siis nautige neid ilusaid ilmasid!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse