136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Piki näppe :S


Eile sain siis oma julgusega siiski mööda näppe.

Ma olen terve oma elu olnud sur õunasöödik. Ja eile andis see mulle ka pikki näppe. Em aoli teine õunakisselli ja loomulikult ma olin enam kui kindel et see ei tee ju mulle mitte midagi, kui ma ühe tassi joon. Ja siis veel käiisn ja nokkisin maha kukkunud õunu, vaatasin mis vähegi kollakam paistis ja siis suhe see ka rändas. Õhtul tundsin, kui hakkasinj magama minema, et selline kaalu languse tunne see mul pole ja hommikul oligi näha et tunne ei valetanud. Kaalul oli ainult -200g. tegelikult olin ma muude asjadega kenasti kavas. Nojah ja kui muidugi see välja arvata, et piiga pool meie omlettidest naha vahele keeras. ma ei viitsinud enam uut ka tegema minna, et talle spetsiaalselt teha. Ühesõnaga pluss päev polnud, aga siiski ei olnud see tulemus mis ma ootasin. Pidin ju punase päeva kirja panema. 

Täna tuleb ka raske päev. Kuna eile sai mesilasi käidud talvekorterisse panemas, siis oootab täna meid ees meevurritamine. ja siis on seda mett rohkem kui rubla eest ja näpud liiguvad liiga tihti suhu. Aga vähemalt saab natuke mõned asjad tänu sellele ära koristatud ja saab hakata rahulikumlat hingama. Küll jääb veel söötmine, aga kuni on veel ilusaid ilmu, siis pole sellega veel kiiret. Selle aasta suvi on ikka olnud väga nutune. Nüüd viimase kuu ajaga on ikka mesilased saanud ka korjet teha, muidu polnud ju sooja ja mett (nektarit) polnud aga midagi nad ikka korjanud on ja lootus ikka talvel ise suu magsuaks saada. Küll rohkem tee, aga ikkagi.

No ma loodan, et saan ikka homme parema tulemuse ja et saaks ükskord ka jälle graafiku nii,et minu graafik allpool ettenähtud graafikut. M

Mõned nädalad veel oodata, siis saab hakata ennast liigutamas ka vast käima. Siiani pole trennigraafikuid veel üles pandud aga loodan neid vasrti kohata. Nii kui ikka lihastrenni ei tee nii on see koht ka kohe ees, isegi siis kui ei ole väga nagu midagi juurde söönu, siis kõht on ikka punnis. Juba ootan et saaks ennast jälle toonusesse. No ei ole minust kodus treenijat.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37152 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva