Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Piki näppe :S

Eile sain siis oma julgusega siiski mööda näppe.

Ma olen terve oma elu olnud sur õunasöödik. Ja eile andis see mulle ka pikki näppe. Em aoli teine õunakisselli ja loomulikult ma olin enam kui kindel et see ei tee ju mulle mitte midagi, kui ma ühe tassi joon. Ja siis veel käiisn ja nokkisin maha kukkunud õunu, vaatasin mis vähegi kollakam paistis ja siis suhe see ka rändas. Õhtul tundsin, kui hakkasinj magama minema, et selline kaalu languse tunne see mul pole ja hommikul oligi näha et tunne ei valetanud. Kaalul oli ainult -200g. tegelikult olin ma muude asjadega kenasti kavas. Nojah ja kui muidugi see välja arvata, et piiga pool meie omlettidest naha vahele keeras. ma ei viitsinud enam uut ka tegema minna, et talle spetsiaalselt teha. Ühesõnaga pluss päev polnud, aga siiski ei olnud see tulemus mis ma ootasin. Pidin ju punase päeva kirja panema. 

Täna tuleb ka raske päev. Kuna eile sai mesilasi käidud talvekorterisse panemas, siis oootab täna meid ees meevurritamine. ja siis on seda mett rohkem kui rubla eest ja näpud liiguvad liiga tihti suhu. Aga vähemalt saab natuke mõned asjad tänu sellele ära koristatud ja saab hakata rahulikumlat hingama. Küll jääb veel söötmine, aga kuni on veel ilusaid ilmu, siis pole sellega veel kiiret. Selle aasta suvi on ikka olnud väga nutune. Nüüd viimase kuu ajaga on ikka mesilased saanud ka korjet teha, muidu polnud ju sooja ja mett (nektarit) polnud aga midagi nad ikka korjanud on ja lootus ikka talvel ise suu magsuaks saada. Küll rohkem tee, aga ikkagi.

No ma loodan, et saan ikka homme parema tulemuse ja et saaks ükskord ka jälle graafiku nii,et minu graafik allpool ettenähtud graafikut. M

Mõned nädalad veel oodata, siis saab hakata ennast liigutamas ka vast käima. Siiani pole trennigraafikuid veel üles pandud aga loodan neid vasrti kohata. Nii kui ikka lihastrenni ei tee nii on see koht ka kohe ees, isegi siis kui ei ole väga nagu midagi juurde söönu, siis kõht on ikka punnis. Juba ootan et saaks ennast jälle toonusesse. No ei ole minust kodus treenijat.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse