137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Peab!


NII täna nüüd ja kohe, pean ma korralikuks saama ja hakkama. Praegune graafik näitab mulle 21 novembriks seatud eesmärki, et siis -8,4kg. Loodan, ikka varem sellega ühele poole saada, et uueks aastaks saaks ikka juba säilitamisele minna. Näis kuidas läheb, eks kui trennid peale tulevad siis kindlasti tulevad alguses ka mingid tagasilöögid, kui lihas kasvama hakkab, aga ikkagi pean saama. Praegu küll seda lõplikku eesmärki raske peeglist ette kujutada, aga eks siis aeg näitab.

Eilne päev läks nagu tavaliselt, hommikul oli keegi mulle jälle tööjuures ühe kommi tassinud. Olen loobunud kommi toojatele ei ütlema. Kuna ei viitsi seletada. panen siis kõrvale ja olen koju lastele viinud, aga eile näed ei viinud :S ja siis mõtleisn, et nagunii tuksis, las siis olla.

Kell on 14 ja ma pole ühtegi üleliigset suutäis suhu pannud. Loodan nii õhtuni välja vedada. ja saada homme kirja roheline päev ja nii peab see kestma jääma. Liiga kaua on seda söömapidu siin peetud ja mul kuklas terendab ka enda seatus tähtaeg, niiet PEAB!

Pühapäeval on 10km vaja kõndida. Ei tahaks väga kevadisele ajale alla jääda, niiet loodan parimat.Täna vaatasin juba enda rinnanumbri välja, noo see on ikka üüratu number – 2746. Kevadel oli 901.

Täna õhtul saan veel natuke puid laduda, siis see töö ka otsas, kuni mees koolituselt tagasi siis saab vats jätkata. Eile juba kohtusin nende tavapäraste puuriitade alustega – kärnkonnadega, küll nad võivad ikka tüütud olla. Igal aastal pean ma nendega seal võitlema.

Juba paari päeva pärast algab taas kool. Neiu juba ootab, kodus on igav. Ootan ka juba. Kui suuremaks saab, siis vast leiab endale ka rohkem tegevust, aga praegu ikka täitsa tüütu juba. Loodan, et järgmine aasta veab laagritega rohkem ja pääseb siis suve jooksul 2hte laagrisse.

Nüüd siis suu kleepsuga kinni, et sinna midagi lubamatut ei läheks. Patukas on planeeritud reede õhtuks, kuna siis 1. september ja väike kook lubatud. Aga siis jälle normi ega ju kooki täis kõhuga saa pühapäeval kõndima minna.

edu kõigile ja endale!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37480 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva