Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Peab!

NII täna nüüd ja kohe, pean ma korralikuks saama ja hakkama. Praegune graafik näitab mulle 21 novembriks seatud eesmärki, et siis -8,4kg. Loodan, ikka varem sellega ühele poole saada, et uueks aastaks saaks ikka juba säilitamisele minna. Näis kuidas läheb, eks kui trennid peale tulevad siis kindlasti tulevad alguses ka mingid tagasilöögid, kui lihas kasvama hakkab, aga ikkagi pean saama. Praegu küll seda lõplikku eesmärki raske peeglist ette kujutada, aga eks siis aeg näitab.

Eilne päev läks nagu tavaliselt, hommikul oli keegi mulle jälle tööjuures ühe kommi tassinud. Olen loobunud kommi toojatele ei ütlema. Kuna ei viitsi seletada. panen siis kõrvale ja olen koju lastele viinud, aga eile näed ei viinud :S ja siis mõtleisn, et nagunii tuksis, las siis olla.

Kell on 14 ja ma pole ühtegi üleliigset suutäis suhu pannud. Loodan nii õhtuni välja vedada. ja saada homme kirja roheline päev ja nii peab see kestma jääma. Liiga kaua on seda söömapidu siin peetud ja mul kuklas terendab ka enda seatus tähtaeg, niiet PEAB!

Pühapäeval on 10km vaja kõndida. Ei tahaks väga kevadisele ajale alla jääda, niiet loodan parimat.Täna vaatasin juba enda rinnanumbri välja, noo see on ikka üüratu number – 2746. Kevadel oli 901.

Täna õhtul saan veel natuke puid laduda, siis see töö ka otsas, kuni mees koolituselt tagasi siis saab vats jätkata. Eile juba kohtusin nende tavapäraste puuriitade alustega – kärnkonnadega, küll nad võivad ikka tüütud olla. Igal aastal pean ma nendega seal võitlema.

Juba paari päeva pärast algab taas kool. Neiu juba ootab, kodus on igav. Ootan ka juba. Kui suuremaks saab, siis vast leiab endale ka rohkem tegevust, aga praegu ikka täitsa tüütu juba. Loodan, et järgmine aasta veab laagritega rohkem ja pääseb siis suve jooksul 2hte laagrisse.

Nüüd siis suu kleepsuga kinni, et sinna midagi lubamatut ei läheks. Patukas on planeeritud reede õhtuks, kuna siis 1. september ja väike kook lubatud. Aga siis jälle normi ega ju kooki täis kõhuga saa pühapäeval kõndima minna.

edu kõigile ja endale!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse