Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nii ja naa, seda ja teist

Mõned päevad jälle mööda läinud. olukord endiselt muutusteta läänerindel.

Olemine on sellel nädalal väga kehv olnud. küll käib pea ringi ja valutab jne. eks see pidev arvutis istumine hakkab endast tunda andma. Käisin ka arstil aga silma arstile saan alles kuu lõpus. ju tuleb endale lasta jälle prillid teha. Ei saa enam ilma. Olen küll kehv prilli kandja, aga ju enda heaolu huvides tuleb seda teha.

Muidu elu suht tavaline.Ikka töö ja kodu ja söögi tegemine. vahest tuleb kokku klopsida see mis kappi veel järgi jäänud on 🙂 Viimasel ajal on kuidagi juhtunud makaronid erinevas võtmes. Aga ei kurda. Täna lähen kartuli peale ja peab vist poest võtma tatart ka. kuigi meile läheb ka kruubipuder väga hästi peale ja peakski tegeleikult seda ka tegema mingi päev.

Nädalavahetus möödub külas ja toitumine seinast seina. Pole päris mitu kuud ämm-äia juurde saanud. Saab raamatut lugeda ja niismaa olla. Ei pea süüa tegema ja lapsed tegelevad ka üldjuhul endaga ise. nad elavad valgehobusemäe kandis ja loodan, et kui nüüd ilm ilus on,et saaks minna vaatama mise seal toimub, sinna vist oli mingi seiklusrada tehtud. peaks minema lastega vaatama.

Trennist pole endiselt kippu ega kõppu. Peale eilseid sündumusi, kus selgus, et hundid olid meil maja kõrval käinud lambaid maha murdmas, siis vist ei julge väga pimedas ka liikuma minna. Ilusa ilmaga tuleks täna lasteaiast jala koju aga pagana poiss on vana laiskuse uss ja ei viitsi jala kõndida, kuigi tal tuleb järgmine aasta hakata koolis jala käima. Eelmine kord torises terve tee, kuigi ise jooksis mul eest ära, jaksas küll 😉

järgmine nädal on jälle mõned üritused tulemas, kus saaks ka ennast kõvasti proovile panna, aga täpseid kuupäevi pole paika pandud ja minu võistkonna võistlustele minek ka alles lahtine. Kuna üks hüppas alt ära ja näis kas õnnestub. tahaks küll. seal ka vaja läbida umbes 15km-ne rada.

Kuu lõpus on veel tulemas meil traditsiooniline jooks-matk, kuhu saab lapsega minna. Et sellel aastal veel see ka plaanis läbida.

Ilusat nädala jätku!

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse