137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Neljapäev


Neljapäev, hmm millest me siis täna kirjutame.

Eile sai mesi vurritatud nagu oli plaanis. No ütleme nii, et nii vähe pole meie talvevaru küll kungi olnud kui sellel aastal. Ju tuleb vähe vihamat teed juua ja see tuleb muidugi ainult minu eesmärgile kasuks ma arvan.

Hommikul ilutses kaalul kena -600g, see oli hea. Natuke on veel minne, et saada oma madalaim kaal kätte. Ja seekord tuleb ikka kõvasti edasi ka minna veel. vaatasin üle pika aja oma graafikut ja selt nägi et eemisel aastal hakkas ka umbes sellel asjal meil see kaaluliikumine pihta. See tõstis natuke motivatsiooni edasiminekuks. Ja kuna praegu liigub mu graafik veel kenast madalamal kui eesmärgi joon, siis olen ikka ilusti reel. 

Tänane üritus on kurkide marineerimine. Vaja ju talvevarusdi ka natuke täiendada. tulevad küll suhkruga, aga sellest pole midagi. Need on nagunii kuuluvad kokku patutoidukorraga, et ega vahet pole. 
Mees juba eile küsis, et kuule millal me seenele lähme. Sinna tahaks ka veel mingi aeg jõuda, pole saanud juba päris mitu aastat ühtegi marineeritudseene purki tehtud, et saaks ka enda kraami lauale panna. 

vartsi hakkabki mul see periood tulema, kus ma enam väga midagi õues teha ei taha. tavaliselt tekib see mul augustis, kui kõigest siiber saab ja kui veel epaks ilm ka kehvaks minema, siis tuleb see sügisväsimus peale. Siis ei taha am enam ühtegi peenart näha ja kõik jääb seisma. Loodan et sellel aastal nii ei lähe. Sest see aasta on kuidagi rahulik olnud, me oleme saanud palju ringi käia ja kodus on tööd kuidagi rahulikumalt kulgenud ja üldse on kuidagi vaikne olukord. See sobib mulle. Võib olla on aidanud ka see, et ema enam kanasid ei pea ja ma poel pidanud muru niitma, kuna mees laseb kõik traktoriga üle ja osa maad näsivad lambad puhtaks. Ainuke suurem aktsioon oli kui hernest panime, aga see ka selline koraks vaid.

Et siis tänane õhtu jälle toimekas, kõigepealt kurgid peenralt ja siis purki. Eks see paras jama ole, aga hiljem keldrist tuua on hea ja maitsvamad kui poest. Kuigi ka seal leidub häid variante.

Mõnusat neljapäeva!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37479 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva