Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Minu 4 toidukorda

Täna siis selle nädala viimane blogipostitus, kuna nädalavahetustel, ma arvutis pole ja telefonis ei viitsi toksida.

Täna siis reede ja näis kudias see lõppeb 🙂 Lootused on suured et saaks ilma patuta, aga eks paistab kuidas läheb.

Lugesin blogisid ja oli teem amis ka mind jälle kõnetas, et millest võiks ka ise kirjutada. Kui ma siin varem olen kirjutanud, et ma olin selline suht üksluine kokkaja ja kordusid samad toidud ja väga maitsetult, siis fitlap on mind pannud mitmekesisemalt toituma ja toitu valmistama.

Aga kui nüüd alustada hommikutest, siis tegelikult väga üksluine, ehk siis tööpäeva hommikul on juba väga pikalt puder kaneeli ja õunaga ehk siis meie vormingus kas kaera või neljaviljapuder kohupiima, pähklite ja marjadega-õunaga. See lihtsalt täidab kõhtu ja kerge hommikul valmistada, eriti kui sa pead juba kell 7.00 olema kodust läinud. Nädalavahetusel me siis teeme siis erinevaid asju ja sõltub palju aega on.

Lõunasöögid on erinevad, aga eks on kindlasti välja kujunenud toidud, mida teen just nädalasees, ehk mis on ok ka järgmisel päeval soendada- erinevad pasta toidud, kodujuust tatra või kartuliga, kotletid-hakkliha jne.Seoses pastaga, ei ole mina aru saanud et miks inimesed ei suuda süüa täistera makarone. jah nad on tumemaid kui tavalised makaronid, aga meil pole veel keegi virisenud, kuigi jah ei taheta pennesid ja spiraale, kuna need on kuivemad. Nädalavehtusetel on siis jälle katsetamise aeg ja proovin erinevaid asju, kuigi kalatoidud on meie poolt siiani puutumata jäänud.

Õhtuti on meil tavaliselt võileivad, kuna need saavad kiiretsi valmis, kui koju jõuame. kuna me saame umbes kella 18st süüa, siis lihtsalt ei jõua enam vaaritama hakata, aga meeldivad just ahjus tehtud võileivad. Kas siis juustune kaerasepik või soe einevõileib. Vahest ka omlett ja inglise hommikusöök. Nädalavehtusetel kipub see tavaliselt patune toidukord olema.

Ja hilisõhtused on kuidas aega on, meeldib küpsiseid teha. neid saab teha toppelt koguse ja siis järgmiseks päevaks ka olemas. Müsli jogurtiga, smuutid, mozzarella salat jne. See selline loominguline.

Head isu 😉Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse