136982 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Minu 4 toidukorda


Täna siis selle nädala viimane blogipostitus, kuna nädalavahetustel, ma arvutis pole ja telefonis ei viitsi toksida.

Täna siis reede ja näis kudias see lõppeb 🙂 Lootused on suured et saaks ilma patuta, aga eks paistab kuidas läheb.

Lugesin blogisid ja oli teem amis ka mind jälle kõnetas, et millest võiks ka ise kirjutada. Kui ma siin varem olen kirjutanud, et ma olin selline suht üksluine kokkaja ja kordusid samad toidud ja väga maitsetult, siis fitlap on mind pannud mitmekesisemalt toituma ja toitu valmistama.

Aga kui nüüd alustada hommikutest, siis tegelikult väga üksluine, ehk siis tööpäeva hommikul on juba väga pikalt puder kaneeli ja õunaga ehk siis meie vormingus kas kaera või neljaviljapuder kohupiima, pähklite ja marjadega-õunaga. See lihtsalt täidab kõhtu ja kerge hommikul valmistada, eriti kui sa pead juba kell 7.00 olema kodust läinud. Nädalavahetusel me siis teeme siis erinevaid asju ja sõltub palju aega on.

Lõunasöögid on erinevad, aga eks on kindlasti välja kujunenud toidud, mida teen just nädalasees, ehk mis on ok ka järgmisel päeval soendada- erinevad pasta toidud, kodujuust tatra või kartuliga, kotletid-hakkliha jne.Seoses pastaga, ei ole mina aru saanud et miks inimesed ei suuda süüa täistera makarone. jah nad on tumemaid kui tavalised makaronid, aga meil pole veel keegi virisenud, kuigi jah ei taheta pennesid ja spiraale, kuna need on kuivemad. Nädalavehtusetel on siis jälle katsetamise aeg ja proovin erinevaid asju, kuigi kalatoidud on meie poolt siiani puutumata jäänud.

Õhtuti on meil tavaliselt võileivad, kuna need saavad kiiretsi valmis, kui koju jõuame. kuna me saame umbes kella 18st süüa, siis lihtsalt ei jõua enam vaaritama hakata, aga meeldivad just ahjus tehtud võileivad. Kas siis juustune kaerasepik või soe einevõileib. Vahest ka omlett ja inglise hommikusöök. Nädalavehtusetel kipub see tavaliselt patune toidukord olema.

Ja hilisõhtused on kuidas aega on, meeldib küpsiseid teha. neid saab teha toppelt koguse ja siis järgmiseks päevaks ka olemas. Müsli jogurtiga, smuutid, mozzarella salat jne. See selline loominguline.

Head isu 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37138 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva