Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kuidas me lapsed fitlapi saame lisada…

Fitlap on mõeldud, et saaks terve pere korraga süüa. Ei ole vaja kümmet poti tulel hoida, et kes sööb tavatoitu, kellel dieet toit jne. Meil see päris alati ei õnnestu, või siis peab emme natuke nuputama, et mida siis kõik sööksid. Kuna lapsed on väiksed siis päris 100% ma neid kavasse liita ei saa. sest praeguste kaalude ja pikkuste juures on nende toidukogused üüratud. Et kui mõlemad söövad siis tavaliselt lisan kavasse ainult tüdruku. Aga sõltub muidugi ka toidust. Näitks iga kell läheb peale kotletid või värska kapsa hautis. Suured lemmikud on meil vaesed rüütlid, mis ka ikka iga kell peale lähevad, teen samuti sepikuga ja söövad hea meelega. pole seda saia midagi vaja. Ja bolonese ka üks lemmikutest. Ja näiteks õhtuti kui ma teen kas juustu sepikut vms ja küsin, kes veel tahab ei taha keegi. Ja niipea kui unustan küsimata, siis ahjust välja võttes on kõik jaol. Ja mina siis tavaliselt see kes nälga jääb 🙂

Samas on näiteks kummaline see, kuidas üks laps on nõus kõike uut proovima, siis teine ei võta suu sissegi. Poiss proovib kõik mu smuutid ja toidud järgi, tüdruk isegi ei proovi miitte. Eile nt tegin riisipudingit ja pool söödi käest ära. Pole varem seda proovinud ja peale vaadates nõudis kohe endale ka.

ma pole neile väga midagi keelanud, nad sellised kondid mul, et pole vaja. vahest muidugi kohe nõutake, et too kommi koju. Täna oligi, tüdruk pidi sünnipäevale minema ja küsib kommi, ütlesin, et sünnipäeval nagunii saab. Tema ei taha külas kommi süüa 🙂

Igatahes on kummaline nendega. Aga ma loodan, et midagi neile vast ikka silma ja kõrva jääb, sest ega me väga kavas olles rämpsu ei söö ja ei osta koju. Tavaliselt on reedeti meil selline lõdvaks laskmine olnud ja siis on tüdruk öelnud, et ostame krõpsu. Ja ega pole athnud ka keelata, sest keelatud vili see magusam ja siis külas ahmitakse asju sisse. Olen seda sünnipäevadel näinud, kus kõik viisakad, et me rämpstoitu ei söö ja kui selja keerad ahmitakse kahe peoga, või siis kui vanemad järgi tulevad, et me sõime krõpsu.

Eks see muidugi iga vanema enda asi kuidas ta toimetab.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse