Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kaevelda või mitte …

Olla või mitte olla. Ehk kas hädaldada või mitte hädaldada 🙂

Olukord on läänerindel muutusteta. 100% kavas ma pole suutnud olla. tegelikult eelmisel nädalal ikka prooviisn, aga tulemus oli see et kaal ikka väga ei liikunud. Siis tuli peale nädalavhetus, ehk esimene septmebr mida oli vaja tähistada ja siis tuli pühapäev. Pühapäev oli meil mehega aastapäev ja siis ikka peab tähistama. Kui sul on käsil elu pikim suhe, siis peab aga ennem ma muidugi läbisin siis selle kaua oodatud Kahe silla jooksu retke. Ehk siis aja peale 10km kõndi. No saadanaas oli ikka pikk maa küll 🙂 aga tehtud ajaga 1.28.04 ehk päris hea olin taas seal keskmiste seas ja nendega kellega koos alustasin väga ikka alla ei andnud ka. Aga eks ta raske oli võistelda endast pikematega ja kellel jalad ju ka pikemad. AGa tegin ära. seekord oli ka põnev, sest ma ei teadnud kunagi kuskohas mul pere jälle raja ääres on ja nad pidevalt üllatasid mind erinevates kohtades 🙂 ilm oli enam vähem. kartsin et hakkab sadama, aga seda õnneks mitte, tuul nats oli, aga oli pilves ja dressikaga oli mõnus. Negatiivne oli see, et panin endaarvates ka endomondo tööle aga see oli seisma jäänud ja ei mõõtnudki mu distantsi ja nüüd loobun sellest äpist igaveseks. Koguaeg keerab mulle käru. Aga samme oli õhtuks üle 15000 ja see oli ok. Jalad olid seisma jäädes ikka väga süldid 🙂

Täna on juba enesetunne enam vähem ja nüüd mõtlen kas siis lähen ka rannajooksule, aga võiks, siis oleks plaan täidetud selleks aastaks, näis kuhu edasi siis.

Kooliaasta on saanud täie hoo sisse ja näis mis põnevat ta siis sellel aastal toob.

Ootan endiselt oma trenne, loodan, et varsti saan ikka ennats liigutama. Lubati kuskilt poole septembri pelat, siis äkki kodused õuetoimetused tehtud ja hea rahulik käima hakata.

Aga igatahes püüan teha parema nädala kui siiani on olnud ja et saaks ikka oma kaalu ilusama mina poole viia. Mõned päevad nädalas tuleb bussiga käia, siis saab ka ennast rohkem liigutatud. peab ju jala liikuma, siis juba ka ehk parem olla, kuigi siiani on keegi mind ikka peale korjanud ja koju viinud.õ

PäikestKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse