Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ja olengi alguses tagasi …

Taas esmaspäev ja nädalavahetus edukalt seljataha jäetud. 

Reede õhtu algas küll täiesti plaaniväliselt. Tahtsin minna Kaubamajakasse shoppama, aga kui olin kosmeetikust välja jõudnud, helistati lasteaiast, et lapsel meeletu ninaverejooks, et kutsuti kiirabi kohale. Ja nii mu poeskäimistel kriips peale tõmmatigi. Käisin küll poes, aga ei saanud nagu päris õige see. Reedel said kaalul patareid vahetatud. Koheselt näitas mulle 100g vahet. Lapsed nõudsid reede õhtuks krõpsupakki. Endal selle järgi ei isutanud. Küsisin mehelt ka, et kuidas temal tunne on, kas on mingit näksimis vajadust. Ütles, et pole. Ta on üldiselt ka selline, kes väga söögiga pidama ei saa. Mulle igatahes mõjub see toitumine, ei isuta millegi järgi ja olemine rahulik.

Laupäeva hommikul oli kaal juba parem. Õhtusöögiks oli patutoidukord planeeritud. Plaanis siis grillida ja salat kõrvale võtta. Laupäeva hommikusöök jooksis tuksi, tahtsin teha omletirulli, aga selgus et ei ostnud sinki. Reedel ju lükati kõik plaanid tuksi ja ei jälginud korralikult ostunimekirja. Päev kulges rahulikult. Grillisime ribisid, aga pettusin igatahes ja tõenäoliselt enam ei panusta ribidele.Kõrvale sõime lehtsalatist ja rohelisest sibulast hapukoore salatit ja ise tehtud hapukurki. Ja mõned laste järelejäänud krõpsud näpistasin. Küsisin küll mehelt et kas võtame jäätise ka pautkasse, aga ütles, et ah ära hakka ahvatlema ja nii see jäigi. Ja selline saigi meie patutoidukord. Saunas sai küll õlut nats joodud. Ja hommikul oli kaal nullis.

Pühapäev kulges ka rahulikult. Õhtusöögiks proovisin järgi kruubipudru, mis oli väga maitsev. Ja nädalavehtus möödus väga rahulikult ja 100% kavas oldult. Täna hommikul olin siis alguses tagasi ehk siis selels kaalus mis läks kaduma kui plika lasteaia lõpetmine ja lõpureis oli. 2 päeva kavast väljas ja üle nädala taastumist. sad

Üldse on praegu selline rahulik periood aga ma kardan firma suvepäevi. Ei tea millise tõusu see toob. Siis tuleb kohe järgi 3 päeva mehe vanemate juures. Seal ma kava väga jälgida ei saa, eks pean katsuma tema tehtud toitudega võimalikult kavas püsida, aga kardan juba seda ja siis tuleb kohe jaanipäev peale. Appi appi frownKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse