Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ilusat augusti algust!

Njahh, pole päris ammu midagi siia kirjutanud. Olime perega puhkusel ja päris pikalt olime täitsa eemal kõigest. Mis tähendab, et ka kavast. No nats ikka tuli tagasi ka, aga ei põe sellepärast väga. Eilsest 90% kavas tagasi ja tunne hea. Kaal hakkas ka kohe liikuma, niiet probleemi pole. Trennidega veel sellel kuul ootan, küll pean ennast ennem septembrit kõndima saama, kuna on juba ennast Kahe silla jooksu retkele kirja pandud. Ja selle ma tahan läbi teha, aga ennem on nats vaja harjutada.

Kõik kurdavad et sellel aastal pole suve olnud, aga mina olen saanud piisavalt pruuniks, mõned korrad  vees käia, kuigi see hirmus külm oli. Aga peaasie et linnuke kirjas. Pole ikka väga ammu ujuma saanud ja sellest piisas, ujumas käisime lastega hoopis spaa-s. Päris hea oli. 

Õues ja aias on saanud toimetada küll. Liikumist on ikka olnud ja tuleb järjest juurde. Nädalavehtusel üks metsalaager plaanis ja siis juba puulõhkumise talgud. Näis kas ise ka kirve kätte saan, aga igatahes võtaks küll.

Natuke on saanud ka talvevarusid täiendatud. Maasiakid küll 5kg vähem kui eelmisel aastal., aga pole kunagi nii palju mustikaid olnud, kui ma eile siis ostsin. Nüüd vaja veel pooled täna ära puhastada ja siis saab need ka külma panna.

Mul on selle aasta plaan ka paika pandud. tuleb oma kaal kätte saada, vähemalt 65kg ja siis vaatan kohe korralikult peeglisse, et mis sealt vastu vaatab ja siis näis edasi. Päevikusse küll kohe pikka eesmärki kirja ei pannud, nii vähe rahulikum, aga võibolla peaks. Siis umbes näha millal peaks kätte saama. Igatahes on mul plaan paigas ja tuleb kätte saada. Ootan juba ka sügiseseid treeninguid. Loodan et sellel aastal ka tuuakse zumba strong meie kavasse. Tunne kohe täitsa puudust selle järgi. tean et algus saab jälle raske olema, aga ikkagi tahan. Keha nägi kohe ilus välja kui oli pikemalt juba tehtud.

Praegu on nii hea aeg, et niipalju värsket kraami on juba saadaval. Mine ainult ja korja. Vartsi hakkavad juba peenralt ka kurki saama, ja juba ootan tomatit kasvuhoonest.

Et siis edu meile kõigile ja naudime viimase suvekuu algust.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse