137795 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ilusat augusti algust!


Njahh, pole päris ammu midagi siia kirjutanud. Olime perega puhkusel ja päris pikalt olime täitsa eemal kõigest. Mis tähendab, et ka kavast. No nats ikka tuli tagasi ka, aga ei põe sellepärast väga. Eilsest 90% kavas tagasi ja tunne hea. Kaal hakkas ka kohe liikuma, niiet probleemi pole. Trennidega veel sellel kuul ootan, küll pean ennast ennem septembrit kõndima saama, kuna on juba ennast Kahe silla jooksu retkele kirja pandud. Ja selle ma tahan läbi teha, aga ennem on nats vaja harjutada.

Kõik kurdavad et sellel aastal pole suve olnud, aga mina olen saanud piisavalt pruuniks, mõned korrad  vees käia, kuigi see hirmus külm oli. Aga peaasie et linnuke kirjas. Pole ikka väga ammu ujuma saanud ja sellest piisas, ujumas käisime lastega hoopis spaa-s. Päris hea oli. 

Õues ja aias on saanud toimetada küll. Liikumist on ikka olnud ja tuleb järjest juurde. Nädalavehtusel üks metsalaager plaanis ja siis juba puulõhkumise talgud. Näis kas ise ka kirve kätte saan, aga igatahes võtaks küll.

Natuke on saanud ka talvevarusid täiendatud. Maasiakid küll 5kg vähem kui eelmisel aastal., aga pole kunagi nii palju mustikaid olnud, kui ma eile siis ostsin. Nüüd vaja veel pooled täna ära puhastada ja siis saab need ka külma panna.

Mul on selle aasta plaan ka paika pandud. tuleb oma kaal kätte saada, vähemalt 65kg ja siis vaatan kohe korralikult peeglisse, et mis sealt vastu vaatab ja siis näis edasi. Päevikusse küll kohe pikka eesmärki kirja ei pannud, nii vähe rahulikum, aga võibolla peaks. Siis umbes näha millal peaks kätte saama. Igatahes on mul plaan paigas ja tuleb kätte saada. Ootan juba ka sügiseseid treeninguid. Loodan et sellel aastal ka tuuakse zumba strong meie kavasse. Tunne kohe täitsa puudust selle järgi. tean et algus saab jälle raske olema, aga ikkagi tahan. Keha nägi kohe ilus välja kui oli pikemalt juba tehtud.

Praegu on nii hea aeg, et niipalju värsket kraami on juba saadaval. Mine ainult ja korja. Vartsi hakkavad juba peenralt ka kurki saama, ja juba ootan tomatit kasvuhoonest.

Et siis edu meile kõigile ja naudime viimase suvekuu algust.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37591 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom