Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

hmmmm…

Tänane hommik algas nüüd kahtepidi uudistega:

Kui sa omad aiamaad ja oled päris palju vaeva näinud, et midagi endale maha panna, et saaksid peenralt käia ja noppida, siis ei olnud juts meedliv uudis, et siiski on öökülm su aiamaad külastanud. No ei jõua ju tervet põldu kinni katta sad Kraadiklaas ei näidanud küll suurt miinust aga maa oli valge. Eks õhtul siis paistab kui suur kahju oli ja seda öökülma lubab ta terve nädala niiet mis täna alles jäid siis küll nad ära võetud saavad. Eile just vaatasin, et istutasin maha valge maasika taimed. Nad ei pidanud esimesel aastal vilja kandma, aga siiski õitsesid eile mul paar tükki, aga nüüd … Teised maasiakd juba õitsenud ja marjad otsas, nendele vast enam midagi ei teinud.

Teine uudis oli hommikul kaalule astudes, kui vastu vaatas -500gr eelmise hommikuga. No homme saab graafik läbi ehk siis eesmärk peab käes oleme, mul jääb nüüd sellest küll õnneks ainult 300gr puudu, aga olen rahul siiski. Riided lähevad ilma sikutamata selga. ja näen riides juba päris hea välja. Ma isegi ei mäleta enam millal ma viimati sellises kaalus olin. Igatahes olen ma rahul. ja rahul sellega, et ma viitsisin ühel päeval võtta tööle kaasa kava jäärgi toidu ja küsida teistelt, kas nad on nõus sellega, kui ma söön toas. Tulemuseks on juba alla kuu aja ja -2,4kg. Igatahes olen rahul. ma olen ikka väga pikalt juba siin pendeldanud ja kaal liikunud pole. ikka üles ja alla ja mitmeid kordi käega löönud, et nagunii mitte midagi ei muutu. Muutub ikka küll, aga ainult siis kui olla asja juures 100%. Meest ma igapäev kaalule pole sundinud. ise olen küll igapäevane kaaluja, tean et ei peaks, aga kui langeb siis tahaks ju seda kohe tihedasti jälgida ja nautida.

Homme vaja panna uues eesmärk. Ei teagi, aks panna siis -10kg ehk siis veel -3,8kg maha vaja saada. Või siis panna ette juba endale eesmärgiks jõuda 7ni ehk siis saada kaalule ette 7. See oleks juba ka omaette sündmus. Sest kui 7 ees siis veel 10kg ja siis lubas mees naiseks võtta. Mees sõnast ja naist kaalust laughKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse