Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Fitlap on taskukohane.

Võtsin teema ühe blogija pealkirjast. Ehk minu teema miks minu jaoks pole fitlap kallis.

Tegelikult on kuumakse nagu natuke kallis, mida ei taha kuidagi välja käi, kuigi tead et see aitab ja asi toimib. Õnneks on nüüd muidugi ka see võimalus, et võin maksta kuu kaupa ja see on natuke kergem variant, kui raske kuu. Aga kui nüüd võtta kokku, et tegelikult me ikka hoidsime siin talvel kui korralikud olime, toidu pealt ikka väga palju kokku. Enam ei olnud väga palju hetke oste, mis tegelikult just kipuvad sellepärast poes käigud kalliks minema, et need tavaliselt  jäävad seisma või ei leia toidukorras rakendust. Loomulikult sõltub ostukorv ka sinu toidukordade keerukusekst. Me oleme sellised väga tavalise toidu sööjad, ja uusi retsepte katsetan ma suhteliselt harva. ja kui on kerge teha ja maitseb enamusele siis jõuab see ka tihedamini meie toidulauale. Ma tegin siin ühele teisel perele ka näitliku õhtusöögi, et nemad ka saaksid hakata fitlapi kasutama, aga see katkes väga kiiresti, vaatamata sellele et tegelikult ka laste kaal langes ja kõik oli hästi. Nad väitsid, et nende toidukorv läks kordades kallimaks. Eks kindlasti on mingid asjad mille korra ostad ja ongi kallimad ja kui sa alguses ei oska asju vahtada ja asendada odavamatega. Ja ma olen viimasel ajal ikka väga tihe külaline just nende allahinnatud toodete leti juurde, mida saab panna sügavkülma ja mida siis kohe kasutada. Varem vaataisn kül viltu, aga nüüd nam mitte ja see ikka väga tänuväärne.

Igatahes olen ma fitlapile väga tänulik.

Ja kui veel seda, et saab blogides tasuta päevi on ju ka super. tavaliselt käingi siis blogimas, kui üritan om akuumakset natuke nihutada, siis kirjutangi. püüan leida midagi kõnetavat ja siis kirjutan. Nagu näha olen ma taas blogimas. See midn väga ei segagi, et keegi ei kommenteeri või ei loe mu blogisid, sellel hetkel lihtsalt hea midagi endast välja lasta.

Et siis ikka edasi ja edasi.

Ja tõesti on fitlap odav ja mõjub.

Jõudu jaksu nädalavahetusel vastuminemisel ja ikka kavas püsimisel, ise küll paar toidukorda enam mitte.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse