137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Fitlap on taskukohane.


Võtsin teema ühe blogija pealkirjast. Ehk minu teema miks minu jaoks pole fitlap kallis.

Tegelikult on kuumakse nagu natuke kallis, mida ei taha kuidagi välja käi, kuigi tead et see aitab ja asi toimib. Õnneks on nüüd muidugi ka see võimalus, et võin maksta kuu kaupa ja see on natuke kergem variant, kui raske kuu. Aga kui nüüd võtta kokku, et tegelikult me ikka hoidsime siin talvel kui korralikud olime, toidu pealt ikka väga palju kokku. Enam ei olnud väga palju hetke oste, mis tegelikult just kipuvad sellepärast poes käigud kalliks minema, et need tavaliselt  jäävad seisma või ei leia toidukorras rakendust. Loomulikult sõltub ostukorv ka sinu toidukordade keerukusekst. Me oleme sellised väga tavalise toidu sööjad, ja uusi retsepte katsetan ma suhteliselt harva. ja kui on kerge teha ja maitseb enamusele siis jõuab see ka tihedamini meie toidulauale. Ma tegin siin ühele teisel perele ka näitliku õhtusöögi, et nemad ka saaksid hakata fitlapi kasutama, aga see katkes väga kiiresti, vaatamata sellele et tegelikult ka laste kaal langes ja kõik oli hästi. Nad väitsid, et nende toidukorv läks kordades kallimaks. Eks kindlasti on mingid asjad mille korra ostad ja ongi kallimad ja kui sa alguses ei oska asju vahtada ja asendada odavamatega. Ja ma olen viimasel ajal ikka väga tihe külaline just nende allahinnatud toodete leti juurde, mida saab panna sügavkülma ja mida siis kohe kasutada. Varem vaataisn kül viltu, aga nüüd nam mitte ja see ikka väga tänuväärne.

Igatahes olen ma fitlapile väga tänulik.

Ja kui veel seda, et saab blogides tasuta päevi on ju ka super. tavaliselt käingi siis blogimas, kui üritan om akuumakset natuke nihutada, siis kirjutangi. püüan leida midagi kõnetavat ja siis kirjutan. Nagu näha olen ma taas blogimas. See midn väga ei segagi, et keegi ei kommenteeri või ei loe mu blogisid, sellel hetkel lihtsalt hea midagi endast välja lasta.

Et siis ikka edasi ja edasi.

Ja tõesti on fitlap odav ja mõjub.

Jõudu jaksu nädalavahetusel vastuminemisel ja ikka kavas püsimisel, ise küll paar toidukorda enam mitte.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37473 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva