Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Eilne päev – nii ja naa…

Tervitus taas siit poolt. Alustan eilsest päevast. Tõi mulle mõned üllatused. Õhtu tavapärane, lasteaed-kodu-söök ja õue. Mõned tiirud jälle muruniidukiga ja siis vedasin puid. Ehk siis aiakäruga ühest riidast teise. Kõndimist oli. Siis tavapärane kastmine. Ohhh tuleks juba ükskord vihma frown. Siis tuppa süüa tegema ja lapsi magama panema. Tänaseks lõunaks valmistasin kana-riisivormi. kana asendab hakkliha, kuna kana lihtsalt polnud kodus laugh. Taaskord tundub väga ahvatlev, varsti saab proovida. Mees kutsus jälle rattaga sõita. Seekord võtsin vedu. Kartsin seda sõitu juba ette, sest viiamne kord tõmbasin ennast ikka korralikult hingetuks, kuigi alustasin rahulikult. Eile aga läks kuidagi väga libedalt. Ei tea kas see väikekaalulangus on hästi mõjunud, või on puudelõhkumine võhma andnud. Igathes oli väga mõnus sõit. tahtsin liituda endomondo grupiga, aga polnud kuksile telefoni panna, et see kaasa võtta ja nii jäid need 4km kirja panemata. Trenni alla ma seda kirja ei pannud veel, lootusega et ehk siis langeb kaal natuke paremini.

Hommikul siis lootuses kaalule, et ehk ikka nats langenud siis eesmärgini, aga kaal hoopis seisab crying . Igatahes ma lähen täna toon poest uued patareid. Ja vaatame siis mis saab. Miks minul see kaal niimoodi jamama peab. Pole ammu nii 100% kavas olemise lainel olnud ja nüüd jukerdab. Ja mitte ainult minu kaal ei seisa. Ka mehel oli hommikul juba mitmendat päeva sama kaal. No vatame homme kui saab uued patareid sisse, siis peab hakkama liikuma see kaal. Graafikusse ma ilmselgelt ei jõua enam.

Ei teagi nüüd järgmisel nädalal uut eesmärki püstitades, kas panna kohe -5kg eesmärgiks või panna nii paari kilo kaupa, või hoopis lõplik eesmärk frown. Lõplik eesmärk muidugi ikka väga suur ja kaugel. peab vaatama mis kaalule 8ndaks tuleb, kui see eesmärk läbi saab. Siis midagi nagu ikka peaks ette endale panema.

Nädalavahetusel ma ei blogi, siis pole aega. Eks siis esmapäeval kuuleb kuidas patareid kaalule mõjuvad ja mis numbreid kaal näitama hakkab. 

Ilusat nädalavahetust!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse