136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Eilne päev – nii ja naa…


Tervitus taas siit poolt. Alustan eilsest päevast. Tõi mulle mõned üllatused. Õhtu tavapärane, lasteaed-kodu-söök ja õue. Mõned tiirud jälle muruniidukiga ja siis vedasin puid. Ehk siis aiakäruga ühest riidast teise. Kõndimist oli. Siis tavapärane kastmine. Ohhh tuleks juba ükskord vihma frown. Siis tuppa süüa tegema ja lapsi magama panema. Tänaseks lõunaks valmistasin kana-riisivormi. kana asendab hakkliha, kuna kana lihtsalt polnud kodus laugh. Taaskord tundub väga ahvatlev, varsti saab proovida. Mees kutsus jälle rattaga sõita. Seekord võtsin vedu. Kartsin seda sõitu juba ette, sest viiamne kord tõmbasin ennast ikka korralikult hingetuks, kuigi alustasin rahulikult. Eile aga läks kuidagi väga libedalt. Ei tea kas see väikekaalulangus on hästi mõjunud, või on puudelõhkumine võhma andnud. Igathes oli väga mõnus sõit. tahtsin liituda endomondo grupiga, aga polnud kuksile telefoni panna, et see kaasa võtta ja nii jäid need 4km kirja panemata. Trenni alla ma seda kirja ei pannud veel, lootusega et ehk siis langeb kaal natuke paremini.

Hommikul siis lootuses kaalule, et ehk ikka nats langenud siis eesmärgini, aga kaal hoopis seisab crying . Igatahes ma lähen täna toon poest uued patareid. Ja vaatame siis mis saab. Miks minul see kaal niimoodi jamama peab. Pole ammu nii 100% kavas olemise lainel olnud ja nüüd jukerdab. Ja mitte ainult minu kaal ei seisa. Ka mehel oli hommikul juba mitmendat päeva sama kaal. No vatame homme kui saab uued patareid sisse, siis peab hakkama liikuma see kaal. Graafikusse ma ilmselgelt ei jõua enam.

Ei teagi nüüd järgmisel nädalal uut eesmärki püstitades, kas panna kohe -5kg eesmärgiks või panna nii paari kilo kaupa, või hoopis lõplik eesmärk frown. Lõplik eesmärk muidugi ikka väga suur ja kaugel. peab vaatama mis kaalule 8ndaks tuleb, kui see eesmärk läbi saab. Siis midagi nagu ikka peaks ette endale panema.

Nädalavahetusel ma ei blogi, siis pole aega. Eks siis esmapäeval kuuleb kuidas patareid kaalule mõjuvad ja mis numbreid kaal näitama hakkab. 

Ilusat nädalavahetust!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37139 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva