Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Eile oli roheline esmaspäev ;)

Pool kuud on küll juba augustit läbi, aga aeg läheb ruttu ja peab ikka oma viimased kilod maha saama. Eile mõtleisn, et nüüd peaks kätte võtma ja ennast sundima korralikuks. Tahaks ikka hakata neid ilusaid rohelisi ridu ju päevikus nägema.

Päev muidugi algas sellega, et läksime mehega eraldi autodega seekord linna ja tema oma toidukoti võttis ja minu oma jäi ilusti koju ooatama mind 🙂 niiet nädala esimene päev algas patutoidukorraga lõuna ajal. Aga edasine päev läks siis ilusti roheliselt. Jäätist ei söönud kuigi mees küsis, aga kas täna jäätist saab, ütlesin, et ei, ja pidasin kenasti õhtuni vastu. Algus on jälle tegelikult raske, vahepeal ikka rändas palju asju suhu ja vahepeal need halvad nädalavahetused. Aga vähemalt esimene päev läbi ja tulemus kena.

Tegin siis ka eilse hommikuga uue kaalugraafiku alustamise ja näis kui pikalt ma siis nüüd saan et plussi vahepeal ei lähe. Tean et nädalavahetus jälle selline kahtlane tulemas. Plaanid veel lahtised. Aga jah…

Tegelikult tean enisest korrast kui ilusti jooksma hakkas, siis tegelikult 1 nädalast piisab sisse elamiseks, et hakkaks kõik ilusti jooksma ja need valed isud kaovad ära. Võib täitsa tuima näoga vaadata kui keegi head kooki sööb, või midagi muud head kraami, mis otseslt lubatud pole. Aga huvitav on see mida ma olen viiamsel ajal tähele pannud, et kuna ma kasutan ju toidus koguaeg steviat, ja nüüd kui olen siin laste krõbinatega patustanud, siis mul hakkab kogu keha tukslema ja see on väga ebamugav tunne. Niiet nüüd enam need ka ei ahvatle. Ju see sama suhkru ületoos on.

Ahvatlused on muidugi nüüd need õunad mis aias maha potsatavad. Aga tegelikult on see õuna kogus ikka päris suur, mis on pandud sinna toitude juurde. Et peaks saama tegelikult sellega hakkama küll. Aga marjadega on ikka väga nadi sellel aastal, väga sealt võtta midagi pole. On tikrid ja punased sõstrad, eile käisin igaks juhuks vaarikaid vaatamas, aga mida pole seda pole.

Eks ma ikka nats aega pean nende tikritega hommikul läbi ajama, talve varude kallale veel ei tahaks nagu minna.

Et siis rohelist nädalat mulle 😉Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse