137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Eile oli roheline esmaspäev ;)


Pool kuud on küll juba augustit läbi, aga aeg läheb ruttu ja peab ikka oma viimased kilod maha saama. Eile mõtleisn, et nüüd peaks kätte võtma ja ennast sundima korralikuks. Tahaks ikka hakata neid ilusaid rohelisi ridu ju päevikus nägema.

Päev muidugi algas sellega, et läksime mehega eraldi autodega seekord linna ja tema oma toidukoti võttis ja minu oma jäi ilusti koju ooatama mind 🙂 niiet nädala esimene päev algas patutoidukorraga lõuna ajal. Aga edasine päev läks siis ilusti roheliselt. Jäätist ei söönud kuigi mees küsis, aga kas täna jäätist saab, ütlesin, et ei, ja pidasin kenasti õhtuni vastu. Algus on jälle tegelikult raske, vahepeal ikka rändas palju asju suhu ja vahepeal need halvad nädalavahetused. Aga vähemalt esimene päev läbi ja tulemus kena.

Tegin siis ka eilse hommikuga uue kaalugraafiku alustamise ja näis kui pikalt ma siis nüüd saan et plussi vahepeal ei lähe. Tean et nädalavahetus jälle selline kahtlane tulemas. Plaanid veel lahtised. Aga jah…

Tegelikult tean enisest korrast kui ilusti jooksma hakkas, siis tegelikult 1 nädalast piisab sisse elamiseks, et hakkaks kõik ilusti jooksma ja need valed isud kaovad ära. Võib täitsa tuima näoga vaadata kui keegi head kooki sööb, või midagi muud head kraami, mis otseslt lubatud pole. Aga huvitav on see mida ma olen viiamsel ajal tähele pannud, et kuna ma kasutan ju toidus koguaeg steviat, ja nüüd kui olen siin laste krõbinatega patustanud, siis mul hakkab kogu keha tukslema ja see on väga ebamugav tunne. Niiet nüüd enam need ka ei ahvatle. Ju see sama suhkru ületoos on.

Ahvatlused on muidugi nüüd need õunad mis aias maha potsatavad. Aga tegelikult on see õuna kogus ikka päris suur, mis on pandud sinna toitude juurde. Et peaks saama tegelikult sellega hakkama küll. Aga marjadega on ikka väga nadi sellel aastal, väga sealt võtta midagi pole. On tikrid ja punased sõstrad, eile käisin igaks juhuks vaarikaid vaatamas, aga mida pole seda pole.

Eks ma ikka nats aega pean nende tikritega hommikul läbi ajama, talve varude kallale veel ei tahaks nagu minna.

Et siis rohelist nädalat mulle 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37481 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva