140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Uus maailm-uus algus!


Esimene postitus selle omamoodi maailmas!

Minu postkasti on varasemalt potsatanud ikka ja jälle Fitlapi liitumise reklaam. Siiani on need kirjas vaid märgitud loetuks. Nüüd aga paar päeva tagasi tundsin, et vabandused on otsa saanud ja aeg on midagi ette võtta selle tõusva kaalunumbriga. Hetkel ei ole seda küll veel palju..aga parem peatada see ring varem, kui siis kui ta juba kuskil teadmata kaugustes on. Nii siis saigi alguse see, et sisestasin fitlap.ee aadressi, tegin end kasutajaks ja mõtlesin "ah ma siis vaatan, mis seal õigupoolest on". Pigem olid ootused madalamad mõeldes minevikus kasutatud nö. personaal kavadele. Ja siia ma siis kadusin…päeva igaks vabaks hetkeks…avastasin retsepte, vaatasin millised võimalused on..ohhetasin ja ahhetasin pool päeva. Niiiii palju huvitavadi retsepte…ei peagi nälgima?! ei peagi kapsast sööma?! isegi magustoidud ja koogid on kirjas 😀 appike kas tõesti on ka niii võimalik kaalu kaotada. Tänane päev mööduski tutvumistähe all ja vaadates, mis materjal kodus külmikus olemas on ja kas sellest annaks ka teha homse päeva kava (retseptide vahetamine on ikka super võimalus). Seega ei saa öelda, et ma alustasin TÄNA fitlapi toitumiskavaga…või siiski saab?!..ma täna alusatasin sellega vaimselt ja homseks olen "fully motivated"..hommikuomlett pane end valmis! ma söön su ära!!!!

Ootan põnevusega juba selle maailma võlude täielikku avastamist!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Margit
2558 lugemist
Minust

Kahe väikse vanusevahega lapse ema (2a 5k ja 10 kuud), kellel said otsa vabandused mitte enda käsilevõtmiseks. Peale laste sündi sain kaalu kenasti alla ja nüüd lihtsalt..tõuseb ja tõuseb. Eks see ole mugav elu ja motivatsiooni puudus. Aga nüüd on aeg see peatada, enne kui liiga hilja!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Nii mitmekülgne menüü valik ja võimaluse. Ei pea vaid nälgima ja kapsalehti närima. Kõik on nii lihtsaks tehtud, et piisab vaid selle täpsest jälgimisest. Niipalju erinevaid ja huvitavaid retsepte, mille peale niisama ei tulegi (no kes tuleb selle peale, et porgandist ja suvikõrvitsast saab teha "pasta")

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom