Uhke ESIMENE (kilo?!)….ei…päev :/

Nonii,täna siis võib öelda, et sain hakkama ESIMESE Fitrlapi päevaga. Jah..alles esimene…aga võiks öelda, et grappitäpsusega päev. Ema juures külas olles isegi naeris, et näe oma seebikaid ka telekast ei vahi vaid ohverdab need menüüle..peab ikka vist väärt koht olema 😀 pool päeva õhkasin kui ilus ja tore kõik on. Sealkohal meenutati mulle mu lapsepõlve, kus olin kõigist asjadest vaimustuses olnud..umbes kaks päeva :/ loodan siiralt, et seekord ikka see päris nii ei lähe. No igaljuhul sain lõpuks kokku timmitud menüü. Muutsin küll seda päeva jooksul umbes..mm..10 korda ja siis avastasin ikka ja jälle, et ma rumal oleks ju võinud vaid toitained vahetada ja..no iga algus pidi raske olema 😀 Jätkuvalt on kuidagi võõras, et mõni kava lubab vehetada nii laias ulatuses. Ja no…mööda neid retsepte kolades..oh jeekim..tahaks seda proovida..ja toda…ja appike see tundub ka nii hea. Juba mõtlen, mida head hommikusöögiks valida 😀 (ja juba on toit vallutanud mu pea…tegelt on kogu aeg see nii olnud…aga sedakorda lihtsalt tervislikum toit).

Aga kokkuvõtteks ema juures käigust ja jutuvahust…öeldi mulle ka lause…no see aasta maks ju ei olegi nii kõrge…tee ära ja hakkame tervislikult sööma 🙂 vot see kõlas peaaegu nagu usk minusse 😀

Hetkel joon oma teed kuhu puistatud steviat (asi mida ma ise poleks KUNAGI poest otsinudki) ja mõtlen, et nagu iga algusega..oleks nüüd aeg magama minna, enne kui igasugu muud isud võitu saavad. Lohutan end, et iga päev läheb vaid lihtsamaks ja keha harjub hea toiduga ära ja varsti ei igatse enam seda jama mida kõike varem söödud sai. 

Jõudu kõigile, kes samamoodi selle alguse käes vaevlevad! Saame hakkama!


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse