140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Uhke ESIMENE (kilo?!)….ei…päev :/


Nonii,täna siis võib öelda, et sain hakkama ESIMESE Fitrlapi päevaga. Jah..alles esimene…aga võiks öelda, et grappitäpsusega päev. Ema juures külas olles isegi naeris, et näe oma seebikaid ka telekast ei vahi vaid ohverdab need menüüle..peab ikka vist väärt koht olema 😀 pool päeva õhkasin kui ilus ja tore kõik on. Sealkohal meenutati mulle mu lapsepõlve, kus olin kõigist asjadest vaimustuses olnud..umbes kaks päeva :/ loodan siiralt, et seekord ikka see päris nii ei lähe. No igaljuhul sain lõpuks kokku timmitud menüü. Muutsin küll seda päeva jooksul umbes..mm..10 korda ja siis avastasin ikka ja jälle, et ma rumal oleks ju võinud vaid toitained vahetada ja..no iga algus pidi raske olema 😀 Jätkuvalt on kuidagi võõras, et mõni kava lubab vehetada nii laias ulatuses. Ja no…mööda neid retsepte kolades..oh jeekim..tahaks seda proovida..ja toda…ja appike see tundub ka nii hea. Juba mõtlen, mida head hommikusöögiks valida 😀 (ja juba on toit vallutanud mu pea…tegelt on kogu aeg see nii olnud…aga sedakorda lihtsalt tervislikum toit).

Aga kokkuvõtteks ema juures käigust ja jutuvahust…öeldi mulle ka lause…no see aasta maks ju ei olegi nii kõrge…tee ära ja hakkame tervislikult sööma 🙂 vot see kõlas peaaegu nagu usk minusse 😀

Hetkel joon oma teed kuhu puistatud steviat (asi mida ma ise poleks KUNAGI poest otsinudki) ja mõtlen, et nagu iga algusega..oleks nüüd aeg magama minna, enne kui igasugu muud isud võitu saavad. Lohutan end, et iga päev läheb vaid lihtsamaks ja keha harjub hea toiduga ära ja varsti ei igatse enam seda jama mida kõike varem söödud sai. 

Jõudu kõigile, kes samamoodi selle alguse käes vaevlevad! Saame hakkama!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Margit
2562 lugemist
Minust

Kahe väikse vanusevahega lapse ema (2a 5k ja 10 kuud), kellel said otsa vabandused mitte enda käsilevõtmiseks. Peale laste sündi sain kaalu kenasti alla ja nüüd lihtsalt..tõuseb ja tõuseb. Eks see ole mugav elu ja motivatsiooni puudus. Aga nüüd on aeg see peatada, enne kui liiga hilja!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Nii mitmekülgne menüü valik ja võimaluse. Ei pea vaid nälgima ja kapsalehti närima. Kõik on nii lihtsaks tehtud, et piisab vaid selle täpsest jälgimisest. Niipalju erinevaid ja huvitavaid retsepte, mille peale niisama ei tulegi (no kes tuleb selle peale, et porgandist ja suvikõrvitsast saab teha "pasta")

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom