140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Patupäev–> trumm läks..aga pulgad jäid mulle!


Õh..kauaoodatud patukas. Issand ma ausalt nädal aega elasin selle päeva nimel…selle lemmiksiidri nimel. Eriti kui oli teada, et külla tulevad kallid lähedased ja no tuleb teistmoodi päev. Ja siis..öö enne seda..hakkasin juba mõtlema..ma ei tahagi seda enam nii väga,….appike..ma ei tahagi seda patupäeva! Või tegelt ikka tahan?!

Hommik…püsin ikka ilusti kavas..aga mõtted keerlevad pealelõuna suunad…lõuna…kõik veel hästi aga järjest enam mõtlen, et see õhtupoolik võiks ikkagi kuidagi kujuneda fitlapi tõdede järgi. Aga samas..no…krt…tahaks ikka ju onju, 

Ja lõpuks siis see kauaoodatud siider…väkk…kas tõesti saab nii minna juba!? Tahaks magama minna…ikka tõesti uimane hakkas olemine. Ja siis söök..jommaijoo..pizza…nii ju annaks hagu sellele. Jumal tänatud, et teised olid näljasemad ja mulle jäi vaid tükk 😀 kuhjasin selle aga vabavaraga üle ja luristasin oma pooliku siidrit edasi. 

Koogiaeg…laual siis minu järjekordne rullbiskviidi üritus ja külaliste toodud kook. Ahhh kuidas see kook ju tõmbaks enda poole…aga kaine mõistus lubab pool enda tükist anda veel suuremale maiasmokale ja võtan hoopis enda rulli ja mõmisen..mm…see ju lubatud 😀

Külaliste lahkudes kisun lahti oma "tagavara" kapi…ja…endlae üllatuseks võtan vaid kolm kummikommi. 

Kas tõesti see nädal korralikku toitumist on juba niipalju mõjutanud kõike…et ma ei ootagi enam järgmist patukat niiväga?! 

Hetkel on olemine raske ja mõtlen, kas oli üldse kõike sedagi niiväga vaja..aga juu siis oli, et mõista kui hea on "argipäev"!Igaljuhul ootan juba homme hommikust Inglise hommikusööki ja loodan väga, et see tänane südamest patustamine ei anna öösel tunda 😛 Aga kokkuvõttes jäin endaga rahule…läks küll trumm…aga pulgas jäid mulle (seega ei söönud end lolliks vaid patustasin mõistlikult)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Margit
2559 lugemist
Minust

Kahe väikse vanusevahega lapse ema (2a 5k ja 10 kuud), kellel said otsa vabandused mitte enda käsilevõtmiseks. Peale laste sündi sain kaalu kenasti alla ja nüüd lihtsalt..tõuseb ja tõuseb. Eks see ole mugav elu ja motivatsiooni puudus. Aga nüüd on aeg see peatada, enne kui liiga hilja!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Nii mitmekülgne menüü valik ja võimaluse. Ei pea vaid nälgima ja kapsalehti närima. Kõik on nii lihtsaks tehtud, et piisab vaid selle täpsest jälgimisest. Niipalju erinevaid ja huvitavaid retsepte, mille peale niisama ei tulegi (no kes tuleb selle peale, et porgandist ja suvikõrvitsast saab teha "pasta")

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom