140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kloun Statolis ja mehe petmise üritus vol2.


Nonii, 

tänane postitus ei tule üldse niivõrd kaal üles-alla valdkonnast vaid…sellest, kuidas see keskond oma retseptide ja kõige muuga on juba nii kahe kõrva vahel, et endalgi on vahepeal totakas tunne. Nüüd siis olen kava jälginud umbes nädal. Ikka võimalikult täpselt…isegi hommikuks sõin putru, sest siiani patustasin selle kohvi peale pandava piimaga. Mul laste kõrvalt süües juba tekkinud ökk pudrude peale…aga no..piima onju vaja 😀 see selleks…tegelikult tänase postituse kaks pointi on järgmised :

Tänane liikub päev viis mind Statoili. Ilmselgelt ei ole ma veel nii tasemel, et suudan oma söögid pikalt läbi mõelda ka kaasa võtta jne…ja nii ma siis seal seisin..nälg majas…ja üritasin siis pingsalt meenutada neid läbilapatud retsepte, et kas võiksin sealt leida midadagi ligilähedast. Selge oli vadil XL kohv…piimaga (selle olin hommikupudru kõrvalt endale lubatuks teinud)…ja siis seisin seal…vahtsin neid pakendatud suhkruid nagu kobra konna…hirmus tahtmine oli kohe hüpata nende järgi, aga mõistus ütles ikka..ei ei ei..näppisin seal siis seda pruuni suhkrut..siis valget…pruuni…ja läks loosi see üks pruun (kaalusin isegi küsida, ega neil suhkruasendajat pole aga hea küll)..ja no siis see söök…ok..porgandid lähevad käikud..aga edasi…ja siis hakkas kalorite vahtimine ja mõtlemine..rukkipala on parem kui valge sai..jaa ja..kana on parem kui siga jne 😀 lõpuks kui selat lahkusin siis mõtlesin, et oli see alles elu keerukaim statoilis käik. Muidug..oleks võinud ju lihtsalt käega lüüa aga ma kuidagi olin äkki selles kõiges nii sees, et ei saanud kohe pooleli jätta seda mõttetööd!

Ja siis..mehe petmimne vol kaks…kui eile suutsin läbi vedada rullbiskviidi, mis söödi ära ja isegi sai mõned kiidusõnad (olgu öeldud, et mu kaasa on pigem tervislike alternatiivide põlgur (sööb korralikult, aga igasugu täistera värk ja pruun riis jne..ei ole tema tass teed)…siis täna võtsin plaani brownie. Kasutasin fb lehel jagatud head asendust ja mugandust ja…sai ka kohupiima vahekihiga kaerajahu asenduse brownie…välja nägi hea. Tükk taldrikule…minutid hiljem tükk läinud…ootasin juba põnevusega, et kas tõesti mekkis nii hea…aga ei..seekord sain ausa vastuse..see lausa hõikab tervislikkuse järgi ja tema jaoks maitsetu. Näh siis…hea küll…homme saab järgmist kooki 😀 ma ei jäta. Ise sõin selle hilisõhtuseks snäkiks ja…ei olnud just taevalik…aga ka mitte halb. Taevalik…vot…homme tuleb siis shokolaadikook 😀

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Margit
2561 lugemist
Minust

Kahe väikse vanusevahega lapse ema (2a 5k ja 10 kuud), kellel said otsa vabandused mitte enda käsilevõtmiseks. Peale laste sündi sain kaalu kenasti alla ja nüüd lihtsalt..tõuseb ja tõuseb. Eks see ole mugav elu ja motivatsiooni puudus. Aga nüüd on aeg see peatada, enne kui liiga hilja!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Nii mitmekülgne menüü valik ja võimaluse. Ei pea vaid nälgima ja kapsalehti närima. Kõik on nii lihtsaks tehtud, et piisab vaid selle täpsest jälgimisest. Niipalju erinevaid ja huvitavaid retsepte, mille peale niisama ei tulegi (no kes tuleb selle peale, et porgandist ja suvikõrvitsast saab teha "pasta")

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom