Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

10. päev

Minu puhul kõik vaevused tulevad korraga. Viimases postituses kurtsin oma kõva kõhu valu üle, mis oli mitu päeva draumatiseerinud mind ja siis päev hiljem jäin ka angiini. Oh kuidas saatus mind kiusab vahest. Pole angiinis olnud juba 2010 aasta suvest ( jah ma tean seda peast kuna sel suve lõpul ma lasin oma mandlid ära opereerida) ja ime kombel tuli ta tagasi ja sama võimsalt kui ma viimane kord teda põdesin. Ma võin reaalselt tõdeda, et ma kardan angiini ja need päevad olid kui õudus unenäod mu jaoks, mida ma ei taha kunagi enam läbi elada. Pole väga võimalik sellest hoiduda ka arvestades, et see on viirus ja tuleb nii kuidas jumal juhatab. Kõige hullem oli mu jaoks see, et ma ei saanud minna väga tähtsale eksamile, mida ma saan alles järgi teha peale veebruarit ja kui ei saa tehtud siis jääb ka kool lõpetamata 🙁

Terve selle aja jooksul pole üldse söönudki korralikult, dieeditamisest rääkimata. Kõige hullematel päevadel sai ainult piima meega joodud, et vähekenegi paremaks tõmbaks ja magada laseks. Ja nüüd viimastel päevadel suudan süüa ainult väikseid portsjone ( ütleme 1,5 päevast toidu korda) Aga täna ma naasen fitlapi retseptide juurde, kuna see esimene päev ka, kus ma olen suutnud toast välja minna. 

Hommikuks sõin kodujuustu puuviljaga, kuid retsept oli koos pähkliga kuigi mul pähkleid pole kodus. Mis minu jaoks on ebaloogiline on, et kui valida lihtsalt kodujuust ploomidega siis kodujuustu on rohkem ja puuvilja vähem ning kui koos pähkitega siis on kodujuustu vähem. Ma tahaks, et oleks kodujuust koos ploomidega väiksem koguskodujuustu, muidu osta suur pakk kodujuustu ja siis hakka otsima kuhu sa ülejäägi saaksid ära sokutada või hakkagi koguaeg poolitama neid koguseid. Või hullemal juhul viska ära see kodujuust.

Lõunaks tegin leivasuppi. Oleks soovinud, et saaks piimaga süüa. Portsjone tegin kaks siis homme hakkan leiutama, kuidas saan ainlt piimaga seda süüa. Proovisin seda kohupiimavahu teha steviaga ja ütleme nii, et ma ei ole stevia fänn ta maitse on liiga tugev mu jaoks. Nüüd ma saan aru ka miks ma ei suuda süüa neid proteiini magustoite.

 

Pildilt vaadates näeb väga ilus ja maitsev välja eksole. Hapususe jaoks vahetasin õunad välja jõhvikate vastu, kogus jõhvikatel oli liiga palju ning enamuse nokkisin välja ja viskasin ära, järgmine kord proovin Granny Smith õuntega. Kurb oli tõesti, et stevial nii tugev maitse oli ja tappis muud maitsed kõik ära. 

Õhtuks tegin omale hakkliha kastet kartulitega. Kui oma maitse järgi ära maitsestada siis tuleb sellest väga maitsev söök siiski. 

Ning hilist õhtusööki ma ei tee, kuna mul siiamaani veel see leivasupp alles ja ootab söömist. 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod