Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Day 6

Peaaegu on juba nädal täis, võiks siiski kiiremini aeg minna ja kiiremini need kenad kumerused tulla ja soe suvi koos kenade kleidikestega, mida kanda saab. 

Viimase aja stress on vist une ära viinud, no üldse pole und, vähkred pool ööd, et magama jääda ja siis hommikul ei saa üles, kuna uni on nii tugev. Aga on vaja ju ärgata vara, et saada uuesti kooli reziimiks valmis ning tahaks hommikuti ennem kooli trennist ka läbi hüpata, kuna muidu kooli päevad on nii imelikud, hakkavad alles peale lõunat või nii. Väga absurd graafik on..

Aga see eest oli täna väga tegus päev. Ma kardan, et liiga tegus, et homme ei saa jalgu enam alla. Hommikul kui ärkasin sõin ja jalutasin trenni, et teha selle nädala viimase jõmmi päeva kus lõpuks mõtlesin, et keskendun jalgadele väheke. Ehk siis nagu soojendus ikka mul 16 minutit lindi peal jooksu ja siis nii pool tundi või rohkem jõu harjutusi kas raskustega või ilma. Siis jälle koju tagasi jalutama, kuna kõht oli juba heledaks läinud selle aja jooksul. Aga kõuge toredam oli see, et ma pidin veel hiljem tagasi sinna ostukeskusesse minema, kus mul trenn on, kuna osad asjad jäid ikka ostmata. Mis seal siis ikka kuna üksi minna ei tahtnud siis võtsin mehel kratist kinni ja läksin autoga, tegin suuremad sisse ostud ära ennem kui ära pidin sõitma. Nüüd läksin pikemaks ajaks maale vanemate juurde, kuna neil maa alal palju vaja teha siis peab abis ka käima neil. Ja mis kõige toredam neil on nüüd ratas ka kodus. Noh vurasingi maale kui mingi maa avastasin, et ma ei võtnud kodu võtmeid kaasa, mis tähendas, et ma tuppa ei saa ennem kui nemad koju tulevad. Mis seal siis ikka läksin vanaema juurde, kes oli ka ära vuranud, ehk siis sain mitu tundi üksi oodata ja mitte midagi teha, kui väljas jalutada ja nautida värsket õhku ja vaikset loodust. 

Lõpuks kui sain koju vanemate juurde siis uudistasin igatepidi seda ratast aga ega ma kohe peale ka ei julenud minna, nendel siiski eesõigus, ootasin siis rahulikult ära millal nad enda sõitmised ära teevad ja siis panin trenni riided selga valisin raskeima astme ja kukkusin väntama pool tundi. Mul pole isegi mitte joostes nii palav kui seal ratta peal, pulss oli ikka päris kõrge, kuid seda on üsna vaja ka, et rasvu põletada, mis ta oli mingi 70-80% lubatud maksimum pulsist et põletada rasvu. Aga see eest väga huvitav oli sõita, mulle väga meeldis, ehk hakkan nüüd trennis ka rohkem väntama, kui et joosta. 

Üritasin yogat ka teha, kuid mu vanematel on selline nelja jalgne laps, kes väga ei lase midagi teha kui põrandal oled. Kuna ta on meil väga mängu huviline ja madal ka (taks) siis sa ei saa miskit teha ja ma ei hakanud teda minema ka peksma vaid jätsin pooleli ning mängisin temaga nii et tema väsis ära. Oeh peaks omalegi sellise lapse muretsema 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod