Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Day 12

Nii palju päevi on vahele jäänud. Aga kui tõbi kallal siis ei saa midagi teha. Teisipäeval sõitsin linna meest ravima, kuid hoopiski jäin ise hullemini haigeks ning kui mina koju jõudsin magas tema 20h'ga oma tõbbisuse maha. Ja kõik need päevad olen söönud ka nii kuidas juhtunud on. Pole üldse kavas püsinud, kui haige siis ei jõua väga süüa ka teha ja mul mees mul süüa ei oska teha ja ma ei nõua ka talt seda, kui oli kokku lepitud, et mina teen süüa kodus siis ka mina teen süüa, tal pole siis enam asja sinna kööki. Need päevad siis kõik oleme söönud seda sööki, mis külmikust leidus ja maalt sai kaasa võetud ja kui see kõik otsa sai siis tellisime koju süüa. Täna on esimene päev, kus ma suutsin voodist välja tulla, ilma, et vahepeal peaks väsimusest kokku kukkuma. 

Aga õnneks vahepeal kui kaalule sai astutud, siis oli näit väheke väiksem ka, kuid kirja panin natuke suuremana, kuna ma arvasingi, et ma haigeks jään. Ning õnneks mul oli kaal alanenud rohkem kui vaja oli (enda rahulolu jaoks sai valetatud natuke). Mõõtmisi pole siiani teinud kuid eks ma varsti nad ka ära teen ning näen ära, kas reaalsuses ka liikus midagi või oli asi selles, et ma kaalusin hommikul vara ennem söömist. 

Homsest hakkan ilusti sööma jälle. Toit on valmis ostetud juba ning ootavad külmikus. Õhtul teen Carbonarat ka, veidike muudan retsepti muidugi aga kavasse läheb siiski. Varem olen alati teinud seda ilma muna aga, et ta mahlasem oleks siis kasutan kohvikoort. Eks ma homme sahkerdan kuidagi muust kavast seda koort sinna hulka (juhul kui seda alles jääb homseks, mehele jubedalt maitseb see pasta). 

Teine pasta toit mis ma tahan siia toitumis kavasse nihverdada on Cajun Kanapasta. Aga ma ei kujutagi ette kuidas see päikse kuivatatud tomatid siia sobivad,  kuna neid ju hoitakse oliivi õli sees ja koort läheb jällegi palju sisse. Aga muud on nagu toitumiskavas sees, kuid ma arvan, et isegi kui see ei tule 100% nii nagu vaja siis elab ka üle, läheb mõned nädalad kauem kui vaja aga vähemalt saab head sööki süüa, mis on enam vähem tervislik. 

Ma tean, et see kava aitab palju, ma olen väga paljusi postitusi lugenud vahepeal. Aga ma ise ei taha nii paljudest toitudest loobuda, või siis mu pea lihtsalt ei võta nii palju, et skeemitada nii palju, et sobiksid need retseptid. Ja alati kui ma neid retsepte vaatan siis mulle ei meeldi need, pirtsakas vast liiga. Ning samas, et muuta enda toitumist nii radikaalselt ei ole ka tervislik – teaduslikultki tõestatud,e t muuta oma toitumist võtab see aega 2-3 aastat ning kui toitumist muuta päeva pealt siis keha ei reageeri sellele hästi. Aga vaikselt sõuame eesmärkide poole edasi. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod