Ostuga kaasa kingitused! Osta kohe!
Sulge

Mina ja uus alus

Hey, hey uus algus!

Lühidalt endast: Olen 25 aastane naine, kes kaalub häbiväärsed 103kg 170 cm pikk ja tahaks saada 70kg peale.

Üldine

Fitlapiga nüüdseks juba kolmas kord koos. Esimene kord jõudsin ainult esimese toiduainete ostmiseni ja ma isegi ei teinud seda valmis. Sinna see kõik tookord ka jäi. Teine kord Tegin lausa peaaegu kolm kuud ja see oli imeline, kui ruttu on võimalik toitumisega kaalus alla saada. Ma isegi ei tea kust ma selle motivatsiooni ja tahte ledsin.Tookord sain alla peaaegu 9kg, mis oli lausa imeline. Trenni ma tooaeg ei teinud, kõndimas ei käinud vaid lihtsalt toitusin. Nüüd siis see imeline kolmas kord. Kõik mis ma sellest teisest korrast alla võtsin olen kenasti aastaga ka tagasi söönud. Ma poleks seda üldse veel alustanud, leidsin ainult lubadusi endale miks asja edasi lükata. Aga mu tuttav hakkas rääkima kuidas Tema on võtnud juurde pühadega 6kg (mul läks hästi pühadega juurde ei tulnud) ja siis ma viskasin nalja, et teeme siis niiöelda võidu kes saab rohkem alla märtsiks. Ta võttis selle diili vastu, ma tõesti ei usukunud, et ta vedu võtab. Noo ja kaotamine pole mulle loodud. Teda ikka tahaks võita. Teadsin ma siis kohe, et fitlap on sellel teekonnal kindlasti abiks. Praegu on küll motivatsiooni ja tahet rohkem kui küll. Olen ma alati olnud see kellele meeldib kambas rohkem, kui üksi üritada. Ja nii ma siis taas üritan.

Kava ja toit

Kavas olen ma juba 08.01.2019 ja eks esimesed tulemused on ka juba olemas aga sellest kõigest järgmies postituses. Toidust rääkides siis ma pole toidu ära viskaja niiet kavas olen ma olnud ilmselt kuskil 70-80%. Toidud on kava põhised aga ained on kohati möödas. Pruuni riisi asemel valge niikaua kui see riis otsa saab jne. Ja 1 ja 2 grammi ma taga ka ei aja. Et kui on gramm puudu või üle siis paanika minust ei valda. Toidu tegemisest nii palju, et üldjuhul teen ma valmis terve nädala toidu kokkuvõttes siis on karbimajandus. Mind ei häiri üldjuhul et ma soojendan toitu üles. Selle nädala menüü on omlett singi ja juustuga, makaronid hakklihaga, riisi kodujuustu vorm ja viimaneseks on alati midagi mis sisaldab puuvilja, sest see viib ära mu magusa isu. Ja avastasin soojad võileivad majoneesi ja juustuga need on nagu mega head…. Soovitan soojalt proovida.

Trenn

Ja praegusest veel niipalju, et seekord olen teinud ka trenni mis on siin samas kavas olnud ja käin kõndimas väljas nii umbes 8km. Kuigi kõndimist mina otseselt trenniks ei arvesta. 

Praeguseks ma lõpetan, eks kuulete veel ja juba ilmselt nv siis on plaan kirjutada kuidas mul läinud on. Vabandan ette juba kui tekst väga jama on. Pole harjunud kirjutama aga mõtlesin et kui jagan oma tekste ja kuidas läinud on mul rohkem motivatsiooni teha, sest kaugel see märtski enam on ja peale seda on vaja edasi motivatsiooni.

Tsauki tsau ja oled kõik tublid, sest me saame hakkama, kui ainult tahame! 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂĽĂĽa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod