Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Valikute küsimus!

Täna on siis möödas juba 6 päeva sellest kui tegin selle lõpliku otsuse toitumiskava jälgima hakata.  Esimesel päeval olin nagu kergelt segaduses, et mis ja kus ja kuidas peaks siin lehel toimetama . See ajas ikka pea kenasti sassi algul. Järgmisel päeval läksin nimekiri telefonis poodi vallutama, et siis vajalikud toiduained koju muretseda. No hea et mul oli aega, olin poes kokku 1,5 tundi. Võib-olla oli suurimaks väljakutseks see et elan helsingis ja kõiki tootedi ei saa nii kergelt kätte kui seda kindlasti saab teha Eestis. No siis ma seal kõndisin ja arutasin et milline toode võiks olla mingile tootele nagu asendustoode, või samalaadne. Kuidagi ikka vist leidsin mingi kesktee, ja mingeid asju mudiugi ei leidnud ka….aga endale rahustuseks saan ju tooteid menüüdes vahetada..mis tegi shoppamise taas natukene kergemaks 🙂 Igatahes no see oli ikka alles ettevõtmine. Kassale jõudes, olin nii väsinud nagu oleks maratoni jooksnud 🙂 Poekott oli täis igasugust kama. Odav see ei olnud seda ma ei saaks ütelda, kuid ikkagi oli see vajalik. Selles suhtes kui keegi ütleb et väljaminekuid ei ole, siis ma väidan vastupidist. Kuid eks see taas olegi meie endi valikute küsimus! 

Kodus hetkel tunnevad kõige suuremat rõõmu minu toitumiskavade jälgimisest koerad, kõik külmkapis olevad vorstid on leidnud tee nende toidukaussi. Ja kui kartul on natukene suurem lubatud kaalust, saavad otsa taas kaks ootel prantslast. Ei tea kas selline söömine nüüd neile päris hea on? 🙂 Varsti saavad vorstid külmikust otsa 🙂

Nädalalõpul tegin 2 patupäeva. Toitu jälgisin, aga kuna sõbranna tuli külla siis sai ka sampust nauditud ja veel nostalgiliselt mõned klaasid Vana Tallinna likööri. Ei salga mõnus oli küll, kuid tean et alkohol võiks ikka alguses ikka kaugele jääda. Tegin kindla otsuse kohe kavaga alustades et õlud, siidrid jäävad ära. Ja kavatsen seda lubadust ka pidada vähemalt 3 kuud.  et vältida seda paratamatut näksimist mis alkoholiga kaasas käib. Taas valikute küsimus. Minu plaan on aasta lõpuks kaotada 20 kilo, ja kui selleks peaksin ma enda elust eemaldama ka mingid joogid, siis teen seda hea meelega . mitte et mul oleks joomisega probleeme seda nüüd mitte 🙂 Vaid hetkel, ei oleks see hea valik…Soovitan kõigile, katsetage…See on hea valik! 8 aastat tagasi jätsin maha suitsetamise ja jätsin ka siis 3 kuuks alkoholi joomise- tarbmise selja taha. Valikute küsimus!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse