137213 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Valikute küsimus!


Täna on siis möödas juba 6 päeva sellest kui tegin selle lõpliku otsuse toitumiskava jälgima hakata.  Esimesel päeval olin nagu kergelt segaduses, et mis ja kus ja kuidas peaks siin lehel toimetama . See ajas ikka pea kenasti sassi algul. Järgmisel päeval läksin nimekiri telefonis poodi vallutama, et siis vajalikud toiduained koju muretseda. No hea et mul oli aega, olin poes kokku 1,5 tundi. Võib-olla oli suurimaks väljakutseks see et elan helsingis ja kõiki tootedi ei saa nii kergelt kätte kui seda kindlasti saab teha Eestis. No siis ma seal kõndisin ja arutasin et milline toode võiks olla mingile tootele nagu asendustoode, või samalaadne. Kuidagi ikka vist leidsin mingi kesktee, ja mingeid asju mudiugi ei leidnud ka….aga endale rahustuseks saan ju tooteid menüüdes vahetada..mis tegi shoppamise taas natukene kergemaks 🙂 Igatahes no see oli ikka alles ettevõtmine. Kassale jõudes, olin nii väsinud nagu oleks maratoni jooksnud 🙂 Poekott oli täis igasugust kama. Odav see ei olnud seda ma ei saaks ütelda, kuid ikkagi oli see vajalik. Selles suhtes kui keegi ütleb et väljaminekuid ei ole, siis ma väidan vastupidist. Kuid eks see taas olegi meie endi valikute küsimus! 

Kodus hetkel tunnevad kõige suuremat rõõmu minu toitumiskavade jälgimisest koerad, kõik külmkapis olevad vorstid on leidnud tee nende toidukaussi. Ja kui kartul on natukene suurem lubatud kaalust, saavad otsa taas kaks ootel prantslast. Ei tea kas selline söömine nüüd neile päris hea on? 🙂 Varsti saavad vorstid külmikust otsa 🙂

Nädalalõpul tegin 2 patupäeva. Toitu jälgisin, aga kuna sõbranna tuli külla siis sai ka sampust nauditud ja veel nostalgiliselt mõned klaasid Vana Tallinna likööri. Ei salga mõnus oli küll, kuid tean et alkohol võiks ikka alguses ikka kaugele jääda. Tegin kindla otsuse kohe kavaga alustades et õlud, siidrid jäävad ära. Ja kavatsen seda lubadust ka pidada vähemalt 3 kuud.  et vältida seda paratamatut näksimist mis alkoholiga kaasas käib. Taas valikute küsimus. Minu plaan on aasta lõpuks kaotada 20 kilo, ja kui selleks peaksin ma enda elust eemaldama ka mingid joogid, siis teen seda hea meelega . mitte et mul oleks joomisega probleeme seda nüüd mitte 🙂 Vaid hetkel, ei oleks see hea valik…Soovitan kõigile, katsetage…See on hea valik! 8 aastat tagasi jätsin maha suitsetamise ja jätsin ka siis 3 kuuks alkoholi joomise- tarbmise selja taha. Valikute küsimus!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kylli Sumin
2167 lugemist
Minust

Kirgliku, emotsionaalse inimesena teen kõike oma elus suure pühendumuse ja kiindumusega. Olgu see siis töö, pere, vabaaeg või ka söömine. Söömise suhtes jõudsin ebameeldivalt ülekaaluliste kategooriasse. Tuli teha otsus ja muutus! Tegin oma kõige suuremale väärtusele, ehk oma kehale, liiga! Väikses enesekeskis kriitilise monoloogse koosoleku tulemusena otsustasin, sööme edasi, aga tervislikult! Ja siin ma olen! Soovitan!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Vastus on lihtne! Suurepärane menüüde kogumik! paidlikud kavad, meeletud valikud ja kõik on väga maitsev! Pole vaja millestki loobuda. Süües terveks!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva