137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kuidas alustada?milline aeg on õigem ja parim?


Mõtlesin täna, et millisel põhjusel inimesed tervisliku toitumisega alustavad?

Kui paljud kasutavad treeningkava?

Kas inimesed annavad endale aru, et alkoholist tuleb mitme portsu jagu nn. vedelat toitu?

Mina otsustasin et alustan oma teekonnaga ennem jaanipäeva, samasugune aeg nagu ju kõik teisedki ajad….

kuid, selleni jõudmine võttis mul aega üle seitsme aasta …ei teagi, kas nüüd alustamise põhjuseks oli see kui laps aitas talvel tennise paelad kinni kuna endal oli raske seda teha,  või said mul lihtsalt endale antud vabandused otsa? Ei teagi millisel põhjusel. 

Täna lihtsalt kohe mõtlesin sellele natukene rohkem. 

Kõndides tänavatel näeme ju nii palju inimesi kes on nn. ülekaalulised…..Julm on vaadata suurte inimeste kõrval , samasuguseid lapsi…noored inimesed ja juba haiged…mõtlesin , et kui vanemad ei hooli endast, miks nad siis ei hooli oma lastest?

Minu peres kasvab ka üks 15 aastane preili, kes hakkab otse loomulikult sügisest koos minuga uudi toite katsetama. Miks sügisest? Laps naudib vanaema seltsi….Miiks katsetama? Sest ma tahan et ta ise näeks et see on maitsev ja et ta ei pea tegelikut mitte millestki loobuma. Ta on juba jõudnud teadmiseni, et ise tehtud küpsised on palju parema maitsega kui poest ostetud…Kuidagi kohe magusamad 🙂 Ja porgandi kook on kohe lihtsalt mõnna 🙂

Kuhu ma tahtsin oma kirjutisega jõuda?

Ma arvan et tervisliku toitumisega alustamiseks on kõige parem aeg just siis kui oled tegelikult ka vaimselt valmis, ja ei otsi mingeid vabandusi miks sa seda ei peaks või võiks teha….Ma loodan et inimesed ei oota kriitilise piirini, kui nad enam ei jaksa ise tennise paelugi kinni panna, või kui jalad raskuse all valutsma hakkavad või kui seljavalust saab nende igapäevane kaaslane…ee ei ole kohustuslik oodata nii kaua, et ise haiget saad. Tervislikult saab ju toituda igapäev.

Kuid jah, inimesed on inimesed…meile meeldivad vabandused 🙂

Kunagi kasutasin abandust et olen laisk…wow….selle kasutamine tundus endala ka kole. Kuidas saab inimene olla laisk ,kui ta nagunii teeb kodus süüa?

Siis võiks ju kasutada vabandust et , tead just sünnipäev ja see juubel, ja tööl see üritus ja siis jaanipäev…et tahaks nagu nautida ju veel…Aga minu meelest on siin nii-nii palju HÄID toite et just siit kaudu saadki asju ju nn. nautida. Miks mitte just nüüd ?

Aga teate kui hea tunne on, kui sa näed et sa suudad süües kaotada mõned kilod….kasvõi 2 kilo nädalas..nagu mina seda hetkel tegin…

Kõige õigem aeg on kohe, sest siis on ju kohe tehtud!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kylli Sumin
2190 lugemist
Minust

Kirgliku, emotsionaalse inimesena teen kõike oma elus suure pühendumuse ja kiindumusega. Olgu see siis töö, pere, vabaaeg või ka söömine. Söömise suhtes jõudsin ebameeldivalt ülekaaluliste kategooriasse. Tuli teha otsus ja muutus! Tegin oma kõige suuremale väärtusele, ehk oma kehale, liiga! Väikses enesekeskis kriitilise monoloogse koosoleku tulemusena otsustasin, sööme edasi, aga tervislikult! Ja siin ma olen! Soovitan!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Vastus on lihtne! Suurepärane menüüde kogumik! paidlikud kavad, meeletud valikud ja kõik on väga maitsev! Pole vaja millestki loobuda. Süües terveks!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom