Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kuidas alustada?milline aeg on õigem ja parim?

Mõtlesin täna, et millisel põhjusel inimesed tervisliku toitumisega alustavad?

Kui paljud kasutavad treeningkava?

Kas inimesed annavad endale aru, et alkoholist tuleb mitme portsu jagu nn. vedelat toitu?

Mina otsustasin et alustan oma teekonnaga ennem jaanipäeva, samasugune aeg nagu ju kõik teisedki ajad….

kuid, selleni jõudmine võttis mul aega üle seitsme aasta …ei teagi, kas nüüd alustamise põhjuseks oli see kui laps aitas talvel tennise paelad kinni kuna endal oli raske seda teha,  või said mul lihtsalt endale antud vabandused otsa? Ei teagi millisel põhjusel. 

Täna lihtsalt kohe mõtlesin sellele natukene rohkem. 

Kõndides tänavatel näeme ju nii palju inimesi kes on nn. ülekaalulised…..Julm on vaadata suurte inimeste kõrval , samasuguseid lapsi…noored inimesed ja juba haiged…mõtlesin , et kui vanemad ei hooli endast, miks nad siis ei hooli oma lastest?

Minu peres kasvab ka üks 15 aastane preili, kes hakkab otse loomulikult sügisest koos minuga uudi toite katsetama. Miks sügisest? Laps naudib vanaema seltsi….Miiks katsetama? Sest ma tahan et ta ise näeks et see on maitsev ja et ta ei pea tegelikut mitte millestki loobuma. Ta on juba jõudnud teadmiseni, et ise tehtud küpsised on palju parema maitsega kui poest ostetud…Kuidagi kohe magusamad 🙂 Ja porgandi kook on kohe lihtsalt mõnna 🙂

Kuhu ma tahtsin oma kirjutisega jõuda?

Ma arvan et tervisliku toitumisega alustamiseks on kõige parem aeg just siis kui oled tegelikult ka vaimselt valmis, ja ei otsi mingeid vabandusi miks sa seda ei peaks või võiks teha….Ma loodan et inimesed ei oota kriitilise piirini, kui nad enam ei jaksa ise tennise paelugi kinni panna, või kui jalad raskuse all valutsma hakkavad või kui seljavalust saab nende igapäevane kaaslane…ee ei ole kohustuslik oodata nii kaua, et ise haiget saad. Tervislikult saab ju toituda igapäev.

Kuid jah, inimesed on inimesed…meile meeldivad vabandused 🙂

Kunagi kasutasin abandust et olen laisk…wow….selle kasutamine tundus endala ka kole. Kuidas saab inimene olla laisk ,kui ta nagunii teeb kodus süüa?

Siis võiks ju kasutada vabandust et , tead just sünnipäev ja see juubel, ja tööl see üritus ja siis jaanipäev…et tahaks nagu nautida ju veel…Aga minu meelest on siin nii-nii palju HÄID toite et just siit kaudu saadki asju ju nn. nautida. Miks mitte just nüüd ?

Aga teate kui hea tunne on, kui sa näed et sa suudad süües kaotada mõned kilod….kasvõi 2 kilo nädalas..nagu mina seda hetkel tegin…

Kõige õigem aeg on kohe, sest siis on ju kohe tehtud!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse