140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Esimene postius :)


Tere Kõigile.
Kuna olen ka ennem jälginud samade treenerite kavasi ja olen hiljuti suitsetamise lõpetanud, mille tulemusena on mulle lisakilodele veel 6 lisakilo juurde tulnud, siis oli mul kaks valikut: 1- hakata suitsetama uuesti või 2- Liituda Fitlapiga. Valisin teise variandi, kuna tean varasemast ajast, et need kavad tõepoolest toimivad ja need toidud on tõepoolest maitsvad, siis saigi liitumine tehtud 🙂 Nüüd olen selle liitumisega olnud 3 päeva, millest 2 olen jälginud 100% kava. Kui enamus alustab oma kava toiduga, siis mina alustasin oma kava trenniga 🙂 

Täna ma lõunat kava järgi ei pidanud, sest ma loll ei ole eile omale süüa teinud. Niisiis käisin ma söömas meie tavalises restoranis kus ma alati olen käinud. Tahaks õelda, et ma sõin seal tervislikult, kuid valetaksin. 
Sõin seasnitslit juurviljadega ja pannkooki vahukoore ja moosiga.. Pole eriti tervislik. 
Lohutan ennast sellega, et kui ma koju lähen, siis ma teen omale ju lõhesuppi, ja see üks kord ei ole ju hullu.. Kuigi mul on nagunii homne päev nahkas suhteliselt ja samuti laupäev ja pühapäev, kuna lähen kruiisile.

 
Nii hulluks ma ei lähe, et hakkan oma toidukarbikesi kaasas vedama, elan üle selle 1-2-3 päeva ja jätkan sealt kus pooleli jäin 🙂 Vaevalt et treenerid, tervislikud toitujad ja muud sellised tegelased oma toitu sünnipäevadele või muudele üritustele kaasa veavad. Keha peab lihtsalt harjuma, et ei ole vaja nii palju mugida ja jääda tuleks mõistuse piiri.. Mida täna kahjuks ei juhtunud, kui lõunal käisin 😀 Kuid ma olen ju algaja kaa alles 😉  Õnneks mul ei ole palju üritusi plaanis ja kavaväline söömine jääb harvadeks kordadeks – ma loodan! Kuid ikkagi, juba kolmandal päeval teen sohki… Häbi-Häbi mulle! 
 

Hetkel mul käivad peas mõtted, et saaks ainult koju magama. Ma olen lihtsalt niiiiiiiii väsinud. Tavaliselt ma lähen juba klo 21 õhtul voodisse, kuid eile ma jõudsin klo 22 koju alles, kuna käisin ratsutamas 🙂 
Hommikuti on mul klo 5.30 äratus, mis on ebainimlikult vara. Ja täna annab tunda et ma ei jaksa olla, tahan magama! 

Eilne ratsutamistrenn mõjus nii, et oleksin nagu teerulli alla jäänud ja homne päev on veel hullem :O Ja tänu sellele jääb plaanitud jõusaali treening täna kahjuks ära.. Olen juba pikka aega jõusaalis käinud ja lootsin et mulle ei mõju see ratsutamine nii rängalt, kuid ilmselgelt on ratsutamine armutu ja tagumiku- ja reie lihasvalud saadeti ka minu poole. Trennipäevad on mul juba vanast harjumusest paigas. Põhimõtteliselt üle päeviti ja nädalavahetus puhkan. 

 

Aga nüüd taas teema juurde minnes.. Hommikul kaalusin end niisama ja oh üllatust, olen kaotanud 2 100%se päevaga 300 grammi. 
Ei ma ei läinud selle mõttega juba end kaaluma, et nüüd näha kas olen alla võtnud, vaid lihtsalt tahtsin näha oma stardikaalu. Ja see 300 grammi kaotust on väga hea.. 

Mäletan vanast ajast, et alguses lähevad kilod ja grammid väga kiirelt, kuid kui su keha on harjunud juba selle uue olukorraga, siis hakkab tigusammul minema, kuid siiski läheb või noh oleneb sinust endast:) No tegelikult mul ongi vaja need kilod kiirelt maha saada mis mul siin mittesuitsetamisega tekkinud on, siis edasi võib see kaal uimerdada, kuid peaasi et ta langeb. Olen seekord ka targem, ei kavatse end iganädal mööta ja kaaluda, sest see stressab… Alguses jah, kuid hiljem jätan selle tegevuse korra kuusse. Kuigi jah, uudishimu on suur, et näha kas on midagi muutunud. 

Mul nüüd väga vinge kaal kaa olemas, kes ise hakkab kisendama "Kätlin, kaaluma" ja näitab mulle kõik asjad ära. Vee protsendi, rasva protsendi, lihase protsendi, luu protsendi ja südametöö. Ühesõnaga väga moodne asi smiley Lisaks on mul igasugu polari kellad ja muud jubinad, et ikka täielikult oma asjadega kursis olla.. Ja digitaalselt infot saada, kas ma olen laisk või milles asi, et kerkin kui pärmisai ja kahjuks siiamaani on asi minus siiski olnud laugh

Lisaks olen ma Fitlapist leidnud juba omad lemmikud. Kuna ma ei ole hommikune sööja, siis üheks lemmikuks on saanud hommikuti keefiri banaani smuuti. Alati on mul olnud selle hommikuse söögiga probleeme, sest ma lihtsalt ei söö nii vara hommikul. See et mina olen ärganud, ei tähenda et mu sisikond oleks ärganud!? Ja see keefiri smuuti on nii hea hommikul esimese asjana jooma hakata angel Samuti tegin ma tatart, kus oli siis kasteks kõrval kana tomatikastmes. (nii proff ma veel pole, et retsepti nime mäletaksin, kuid luban, et tulevikus jätan ma need meelde laugh ) Mis ma siin muud ikka tänase päeva kohta kirjutan, kui et olge vahvad ja tublid wink

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kätlin
3376 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle just sellepärast, et ma tean et see asi toimib. Mulle meeldib et absoluutselt kõik on lubatud, kuid tervislikumal kujul.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom