140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Trenn koos 3 lapsega…


Kuna ma siin 3 lapsega hetkel kodune, sealjuures 5ne ja 3ne poiss haiguste tõttu lasteaiast kodus ja ise samal ajal püüdes kkagi aktiivne olla ja teha kasvõi midagigigigi trenni, siis pole see just lihtne ettevõtmine.

Tänane hommik algas alles 9 ajal, lapsed vaatasid seni, kuni mina köögis toimetasin, telekast multikaid. Minul siis kavajärgselt paika pandud inglise hommikusöök (kanafilee singiga) pannilt läbi käinud paprika ja suvikõrvitsaga. Kuna lapsed väga muna ei armasta ja noorim laps veel veidi allergiline munavalge suhtes, siis suurima lapse tellimisel tegin siit kavast odrajahu putru (paar kolm päeva tagasi sai ka tehtud ja kõigile maitses), killuke võid ka peale, magustoiduks kohupiim 🙂 Kõigil kõhud täis, tuju hea, asusime ühe päeva piinarikkama tegevuse juurde- lapsed soojalt õueriietesse saamine. 5,5a kutt on tubli ja tegutseb ise (jumal tänatud, temast hakkab asja saama laugh), 1a8k plika on veel väike, tema pakkimisega pean ise hakkama saama ja siis see 3,5a kutt (no tema on juurikas läbi elu olnud, võib viskuda suvalisel hetkel kõhuli maha, saamata aru mis või kes või kus talle nüüd jälle ei meeldi) peaks juba ilusti ise riidesse panema. Vahel panebki, aga pigem ikka ootab, et mina teda jälle aitaksin. Aga ega ma ka papist tehtud ole… Kui iga kord talle järele anda, siis ei hakkagi ta ise liigutama. Seetõttu võivad meie õueminekud (st riidesse saamine) kesta vahel 30-45 min. Üle mõistuse … Kas kolme lapse (ok 2 siiski) riidesse panemine kvalifitseerub trenni alla laugh? Vahel olen selle protseduuri järel nii väsinud ja higine, nagu oleks just 10km maha jooksnud.
Aga ok, jõudsime siis 30minutiga õue, et nautida seda mõnusat, karget, päikesepaistelist ilma, mis täna väljas on. Tõesti väga värskendav. Kuna kutid on mul tublid jalutajad (tüdruk rullub veel käruga kaasa), siis lootsin täna veidi aktiivsemat jalutuskäiku. Aga ei, minu kiuste oli vaja täna metsa all kõik puudele tehtud värvilised märgistused üle vaadata, loomajälgi uurida ning karjääri ääres mägedes ronida. Tegelikult nautisin ma laste tegutsemist rõõmuga ega muretsenud üldse, et mõned kiiremad sammud mul tegemata jäid.

Lõunaks sõime eilset kanafilee singiga kartulisalatit (ülemõistuse suur ports mul 490g salatit), lapsed said paar lihakamat vinkut ka juurde.

Praegu lapsed magavad, teen vähemalt 20-minutilise fitlapi aeroobse trennigi (15 min trenn+ 5min venitust umbes) ära. Ehk õhtu poole mehe koju tulles saan jooksutossud jalga ja muusika saatel jooksmagi…või hakkan hoopis frikadellisuppi tegema, et laste ärgates oleks söök valmis (laste ärkvel olles on päris keeruline see toidu tegemine, sest siis ühel või teisel ja kolmandal vaja mind siia ja sinna). Seda 20-minutilist trenni saab ju lastegagi koos teha, siis pean lihtsalt kõhulihaste ja triitsepsi harjutuse juures arvestama 12-kilose lisaraskusega tüdruku näol laugh

 

 
Kr Ra
4618 lugemist
Minust

33a, 3 last (5,3,1) ja 1 mees.Püüan kõigest väest sellest suurest tohuvapohust ka ennast taas leida, sest viimased 6 aastat elanud pigem ainult teistele.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom