Aitab

Fitlap tõesti aitab, aitab kaalust alla saada. Ma poleks eluilmas arvanud, et kaalu langetamine võib nii lihtne olla. Olen kaks nädalat selle sees olnud ning kaotanud ilusad 2,8 kg. Siiski siiski, eile ja üleeile olid mul selles mõttes rasked päevad, et energia oli kuidagi nullis ja kõht kuidagi tühi, ootasin igat söögikorda nagu suurt hingeõnnistust. Õnneks olin ette valmistanud päris toekad söögikorrad nagu ühepajatoit ja vürtsikas veiselihasupp (kuigi supist oli asi kaugel, jäi kuidagi pooleldi pajatoidu laadne, aga mulle sobis, sest kõhu sain mõnusasti täis küll), hommikuti sõin inglise hommikusööki, et saaks ka ikka seda mõnusat värsket Muhu leiba, mida teel spast koju kaasa ostsime, süüa. Sõbrapäevaks tegin rullbiskviiti mustikate, banaani ja rasvata kohupiimaga. Seda on jagunud ka kaheks hilisõhtuseks söögikorraks. Seega peaks olema rahuldatud nii minu soolane kui magusane isu.

Kui ma praegu fitlapiga liitunud poleks ning oleks taas silmitsi olnud taolise 0-päeva, oleks mu kõhtu rännanud kindlasti nii mõnigi komm laste jõulupakkide jääkidest, mõni rammus šokolaadijäätis, küpsis või muu taoline. Teiseks nö rajalpüsimise motivaatoriks sellisel 0-päeval oli kindlasti paar päeva tagasi Heikki live-ülekandes kõlanud mõte, et tuleb lihtsalt need päevad üle elada, süüa oma söögikorrad ära, teha trennid ära (mis sellest, et täie võimsusega neid ei pruugi teha) ning parema päeva saabudes olla õnnelik, et sa olid nii tubli ning teelt kõrvale ei astunud. Nendest sõnadest oli eile-üleeile väga palju kasu. Täna on hoopis uus päev, energiat taas rohkem ja kõhutäied kestavad hoopis kauem. Ei saagi aru, millest sellised madalseisud vahepeal tekivad… aga eks need ongi selleks, et taas edasi ja ülespoole rühkida. 

Perest nii palju, et minu meespere (ehk siis mees ning 3ne ja 5ne kutt lähevad 10päevasele suusareisile teiste sõpradega ja nende lastega,mina eelistan alati sooja päikest lumistele mägedele) lähevad nädala lõpul ära. Sel aastal otsustasin peagi 2se pliksiga kaasa mitte minna ning olla nö omaette ja puhata (jah tõesti, 1 lapsega tundub igapäevase 3 lapse asemel tõeline puhkus laugh), käia äkki beebide kinos, päevakese spaas mullitada ja muud tüdrukute värki teha. Saaksin äkki ka lõunauneks hoopis lapse kärul "mootori tööle" ja mõnusa pika jalutuskäigu teha. Noh igatahes on tuleb mõnus vaheldus, kuigi teades iseennast, hakkan oma marakratte juba teise päeva õhtul igatsema.
 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse