7 päeva tehtud nagu naksti…

Eile õhtul sai nädalajagu 100% kavas oldud, nii söögi- kui trennikavas (üldiselt koduses tubases trennikavas). Hommikul astusin väga väga vaikselt kaalule, kõigepealt üks jalg ja siis vaikselt teine jalg, tõeline hiilimine. Endalegi tegi nalja, aga ma ikka kartsin seda tulemust väga, mis sellest, et ma kordagi sel nädalal ei vääratanud. Astusin lõpuks päris mitu head korda edasi tagasi kaalule, sest mu kaal viskab vahel villast. Täna mitte, iga kord näitas ühte ja sama numbrit. Nädalaga läinud 1,8kg. No mis saaks parem ollagi. Kõht kogu aeg täis, söögid ka maitsvad (mõningate eranditega laugh) ja söögitegemine pole üldsegi kontimurdev. Plaan jätkata ning allaandmisest pole märkigi. Niikuinii peab inimene midagi sööma, miks siis mitte mõistlikult, tervislikult ja õiges koguses… onju!
Minu enne-fitlapi-elu oli palju näksimist, mistõttu polnud kõht kunagi otseselt tühi. Laste jäägid maandusid ka tihti minu suhu, sest ma lihtsalt olen liiga ratsionaalne ja kalkuleeriv inimene, et oma teenitud raha eest toitu ära visata. Eks praegugi on vahel laste taldrikutel mõned kribalad, mis võiksid kellegi kõhtu täita. Aga enam ma enda kõhtu sellega ei vaeva. Kurgi-tomatiampsud pistan küll põske, aga muu raskem kraam … noh vahel harva jõuabki prügikasti. Aga püüan ikka lapsi õpetada, et nad tõstaksid taldrikule just nii palju, et jaksavad ära süüa. Või siis algul tõsta pigem vähem kui rohkem, juurde saab alati tõsta.

Teine tore asi toidujääkide hävitamisel ja mitte äraviskamisel oleks omada kodus koera. Meil suur maja ja suur õu, iseenesest justkui sobiks ideaalselt. Lapsedki vahel küsivad, et millal me koera võtame. Aga minu kaine mõistus hakkab kohe häirekella lööma. Kuna mees on pikad päevad tööl, iganädalaselt ka mitu päeva välismaal komandeeringus, tähendaks koera omamine mulle justkui 4.last. Aitäh, aga ei aitäh. Seniks, kuni lapsed veel suht väiksed (jätkuvalt 5a, 3a ja 1a), ei soovi ma koera meie majapidamisse. Kui lapsed veidi suuremad ja nõus oma panuse temaga tegelemisse anda, võime uuesti sel teemal rääkidawink

Tagasi kööki järgneva kolme päeva lõunasööke ja hilisõhtuseid ampse ettevalmistama!

 

 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse