Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tänased mõtted

Järgmine edukas päev õhtusse saadetud. Hommikul ärkasin kella 6st, et teha üks fitlapi trenn enne tööd. See andis ausalt öeldes päevale kohe hea stardi. Energiat oli piisavalt ja tuju ka kohe hea. Tasub teinekordki seda teha! Homme ilmselt teen pausi, kuna nüüd 3 päeva järjest trenni teinud ja lihased üsna valusad. Ega vist üle ka pingutada tasu.

Ootan juba huviga selle nädala lõppu, et positiivsemat kaalunumbrit näha. Eelmine kord kava jälgides langes igal nädalal esialgu kaal ilusti 500g võrra. Ilus vaatepilt, kuni ühel päeval enam polnud. Aga see selleks. Praegu olen uuel ringil ja loodan, et tugevam kui eelmistel kordadel. 

Neid "parem kui varem" olukordi on mu elus nii palju ette tulnud, kuid vaid mõned üksikud korrad olen suutnud sellest reaalselt ka kinni pidada. Ega need polegi olnud alati seotud toitumise ja trenniga. Kooli ajal oli muidugi pidevalt teemaks see, et "uuel semestril hakkan korralikult õppima". Või siis "järgmine nädal lähen alati normaalsel ajal magama" jne jne. Aga pidevalt olen ikka feilinud oma ettevõtmistes. Aga mis seal ikka. Koperdan ja tõusen jälle püsti.

Tulles tagasi tänase päeva juurde, siis nagu ma alguses kirjutasin – päev oli edukas. Kuigi toidukordade vahed venisid üsna pikaks – H 7:00, L 13:00, Õ 18:30 ja HÕ 21, siis nälga ma nagu ei tundnud. Nüüd, kui viimasest toidukorrast, milleks tegin keefirist ja maasikatest smuuti, on möödas vaid 2 tundi, näpistab aga jube nälg. Tegelikult ma arvan, et tegemist polegi näljaga vaid lihtsalt kätte on jõudnud see "minu lemmik aeg", kui kodus valitseb rahu ja vaikus, saan oma seebikaid vahtida ja reeglina saaksin süüa ka midagi MAGUSAT. Jah, see on.. ptui.. OLI minu pahe. Igal õhtul pärast lapse magamaminekut süüa midagi head. Sama asi kehtib.. ptui vol 2.. KEHTIS nädalavahetustel lapse lõunaunede ajal. Miks need maiustused küll "salaja" süües niiiiiii head peavad maitsema?? Oijah, hakkasingi siin nüüd maiustuste peale mõtlema ja tunnen kuidas kõht õõnsaks tõmbub.. lähen parem ruttu magama ära…Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse