136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tänased mõtted


Järgmine edukas päev õhtusse saadetud. Hommikul ärkasin kella 6st, et teha üks fitlapi trenn enne tööd. See andis ausalt öeldes päevale kohe hea stardi. Energiat oli piisavalt ja tuju ka kohe hea. Tasub teinekordki seda teha! Homme ilmselt teen pausi, kuna nüüd 3 päeva järjest trenni teinud ja lihased üsna valusad. Ega vist üle ka pingutada tasu.

Ootan juba huviga selle nädala lõppu, et positiivsemat kaalunumbrit näha. Eelmine kord kava jälgides langes igal nädalal esialgu kaal ilusti 500g võrra. Ilus vaatepilt, kuni ühel päeval enam polnud. Aga see selleks. Praegu olen uuel ringil ja loodan, et tugevam kui eelmistel kordadel. 

Neid "parem kui varem" olukordi on mu elus nii palju ette tulnud, kuid vaid mõned üksikud korrad olen suutnud sellest reaalselt ka kinni pidada. Ega need polegi olnud alati seotud toitumise ja trenniga. Kooli ajal oli muidugi pidevalt teemaks see, et "uuel semestril hakkan korralikult õppima". Või siis "järgmine nädal lähen alati normaalsel ajal magama" jne jne. Aga pidevalt olen ikka feilinud oma ettevõtmistes. Aga mis seal ikka. Koperdan ja tõusen jälle püsti.

Tulles tagasi tänase päeva juurde, siis nagu ma alguses kirjutasin – päev oli edukas. Kuigi toidukordade vahed venisid üsna pikaks – H 7:00, L 13:00, Õ 18:30 ja HÕ 21, siis nälga ma nagu ei tundnud. Nüüd, kui viimasest toidukorrast, milleks tegin keefirist ja maasikatest smuuti, on möödas vaid 2 tundi, näpistab aga jube nälg. Tegelikult ma arvan, et tegemist polegi näljaga vaid lihtsalt kätte on jõudnud see "minu lemmik aeg", kui kodus valitseb rahu ja vaikus, saan oma seebikaid vahtida ja reeglina saaksin süüa ka midagi MAGUSAT. Jah, see on.. ptui.. OLI minu pahe. Igal õhtul pärast lapse magamaminekut süüa midagi head. Sama asi kehtib.. ptui vol 2.. KEHTIS nädalavahetustel lapse lõunaunede ajal. Miks need maiustused küll "salaja" süües niiiiiii head peavad maitsema?? Oijah, hakkasingi siin nüüd maiustuste peale mõtlema ja tunnen kuidas kõht õõnsaks tõmbub.. lähen parem ruttu magama ära…

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!krisK
6611 lugemist
Minust

Olen oma kaaluga tülitsenud ja leppinud nii kaua, kui ma end mäletan. Kõik sai alguse kaunis teismeeas, kus iga riivav sõna välimuse kohta pani tugeva paugu enesekindlusele. Armid hinges on siiani.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane abimees eelkõige õigel, ehk tervislikul, teel püsimise jaoks. Lisaks on selle kasutamine väga mugav, kiire ning meeldiv! Kõik küsimused saavad väga kiire vastuse. Mulle meeldib väga see, kui ma tean hommikul, mida ma näiteks homme õhtuks süüa teen, nii saab väga hästi planeerida oma ostukorvi. Suur pluss on ka see, et kindel ostukorv ja ostunimekiri säästab kõvasti raha :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva