Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Neljas kord rajale

Jummel küll, miks üks inimene peab nii nõrk ja distsipliinitu olema? Iseendast siis räägin muidugi. Juba sada miljon korda võtan end kokku ja siis jälle libastun ja lähen "lihtsama" vastupanu teed ja söön seda, mida juhtub ja nii palju kui juhtub. Aga miks? Tean vastust. Fitlapi jälgimine nõuab järjepidevust. Viimaste aastate põhjal võin öelda, et ma pole väga järjepidev inimene. Seda on näha paljude erinevate asjade pealt, aga pigem peegeldubki see kõige paremini söömise ja trenniteemadest. Hakkan suure hurraaga pihta ja lõpetan sama kiirelt. Oh well.

Eks siis nüüd proovin taas uuesti alustada. Ma pole ammu võtnud omale korralikult aega, et süveneda, planeerida ja ettevalmistusi teha. Korralik toitumine ja kaalulangetamine käib väikestviisi nagunii plaani ja kava alusel, seega ma lihtsalt pean selle aja leidma, et süveneda ja korralik plaan paika panna. Nii toitumisega seoses kui ka enda liigutamisega. 

Minu suureks motivaatoris on iga päev miinimum sammude arv kätte saada. Kuna teen istuvat tööd ja enamasti sõidan tööle ja töölt koju autoga, siis selle 8 tunni jooksul väga samme ei tule. Kunagi olin nii tubli ja käisin enne tööpäeva algust jalutuskäikudel. Peaksin seda uuesti rakendama hakkama. Kuna vahepeal läks see sammude kogumine ka käest ära, kuna kella suutsin lihstalt ei tea kuhu ära kaotada, aga nüüd on kell jälle olemas, siis kavatsen oma samme usinalt jälle koguma hakata. Täna on juba õhtu käes ja hommik on õhtust targem – alustan homme hommikul. Nii kirja pandud. Peab ära ka tegema!

Täna õhtul proovin nädala kava paika panna. Söök, trenn, liikumine. Olen piisavalt mugavustesse langenud, et minu jaoks valmistab see päris suurt katsumust, et pidevalt süüa teha ja planeerida. Töö juurde lõunad kaasa, õhtuti hommikusöök valmis, võimalusel ka järgmise päeva õhtusöök. Planeerimise küsimus! Lisaks suure boonusena loodan ma hea planeerimisega raha kokku hoida. Viimasel ajal on lõunasöökide peale lubamatult palju raha kulunud ja oh kui valus on mõelda, mida kõike ma näiteks viimase kuu aja väljas söödud lõunasöökide raha eest saanud oleks.. parem ei mõtle, vaid tegutsen!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse