137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Neljas kord rajale


Jummel küll, miks üks inimene peab nii nõrk ja distsipliinitu olema? Iseendast siis räägin muidugi. Juba sada miljon korda võtan end kokku ja siis jälle libastun ja lähen "lihtsama" vastupanu teed ja söön seda, mida juhtub ja nii palju kui juhtub. Aga miks? Tean vastust. Fitlapi jälgimine nõuab järjepidevust. Viimaste aastate põhjal võin öelda, et ma pole väga järjepidev inimene. Seda on näha paljude erinevate asjade pealt, aga pigem peegeldubki see kõige paremini söömise ja trenniteemadest. Hakkan suure hurraaga pihta ja lõpetan sama kiirelt. Oh well.

Eks siis nüüd proovin taas uuesti alustada. Ma pole ammu võtnud omale korralikult aega, et süveneda, planeerida ja ettevalmistusi teha. Korralik toitumine ja kaalulangetamine käib väikestviisi nagunii plaani ja kava alusel, seega ma lihtsalt pean selle aja leidma, et süveneda ja korralik plaan paika panna. Nii toitumisega seoses kui ka enda liigutamisega. 

Minu suureks motivaatoris on iga päev miinimum sammude arv kätte saada. Kuna teen istuvat tööd ja enamasti sõidan tööle ja töölt koju autoga, siis selle 8 tunni jooksul väga samme ei tule. Kunagi olin nii tubli ja käisin enne tööpäeva algust jalutuskäikudel. Peaksin seda uuesti rakendama hakkama. Kuna vahepeal läks see sammude kogumine ka käest ära, kuna kella suutsin lihstalt ei tea kuhu ära kaotada, aga nüüd on kell jälle olemas, siis kavatsen oma samme usinalt jälle koguma hakata. Täna on juba õhtu käes ja hommik on õhtust targem – alustan homme hommikul. Nii kirja pandud. Peab ära ka tegema!

Täna õhtul proovin nädala kava paika panna. Söök, trenn, liikumine. Olen piisavalt mugavustesse langenud, et minu jaoks valmistab see päris suurt katsumust, et pidevalt süüa teha ja planeerida. Töö juurde lõunad kaasa, õhtuti hommikusöök valmis, võimalusel ka järgmise päeva õhtusöök. Planeerimise küsimus! Lisaks suure boonusena loodan ma hea planeerimisega raha kokku hoida. Viimasel ajal on lõunasöökide peale lubamatult palju raha kulunud ja oh kui valus on mõelda, mida kõike ma näiteks viimase kuu aja väljas söödud lõunasöökide raha eest saanud oleks.. parem ei mõtle, vaid tegutsen!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!krisK
6684 lugemist
Minust

Olen oma kaaluga tülitsenud ja leppinud nii kaua, kui ma end mäletan. Kõik sai alguse kaunis teismeeas, kus iga riivav sõna välimuse kohta pani tugeva paugu enesekindlusele. Armid hinges on siiani.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane abimees eelkõige õigel, ehk tervislikul, teel püsimise jaoks. Lisaks on selle kasutamine väga mugav, kiire ning meeldiv! Kõik küsimused saavad väga kiire vastuse. Mulle meeldib väga see, kui ma tean hommikul, mida ma näiteks homme õhtuks süüa teen, nii saab väga hästi planeerida oma ostukorvi. Suur pluss on ka see, et kindel ostukorv ja ostunimekiri säästab kõvasti raha :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva