137750 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mis täna toimus?


Lõpuks oli täna üks 100% korralik päev. Tundub, et söögid olid õiged ja täitsid ilusti kõhu – magusaisu ei tekkinud ja suutsin teiste kõrvalt oma suumulgu magusale kinni hoida. Käisin isegi kinos nii, et ei võtnud snäkke nagu tavaliselt kindlasti teinud oleks. Laps sõi kõrval popcorni ja pakkus mullegi, aga keeldusin viisakalt ja kusjuures see isegi ei valmistanud mulle erilist raskust. Win!

Hommikul tegin omletti maasikate ja mustikatega. Niiii maitsev ja šokolaadi proteiinipuding tegi selle lisaks ka magusaks, nii et olen oma magusalaksu ilmselt täna kätte saanud ja seetõttu oli ka veidi kergem. Lõunasöök oli tatrapuder kodujuustu ja hapukurgiga – minu üks lemmikuid. Väga kiire ja mugav näiteks tööle kaasa teha. Seda ma vist olengi kõikidest retseptidest kõige rohkem teinud. Homme söön ka veel lõunal seda sama, kuna tatart on hetkel piisavalt valmis keedetud. 

Kuna homme vastutan veel söögi osas ainult enda ja lapse eest, siis õhtusöögiks tahan proovida juustust lillkapsavormi, mille kohta olen facebooki grupist vaid kiidusõnu kuulnud. Laps sööb mul õnneks siiani veel hea meelega kõike, mida minagi. Lillkapsas on talle siiani väga maitsenud ja juust kuulub samuti lemmikute hulka, nii et kõik peaks sobima. Kui mees kodus oleks, siis peaksin ilmselt kaks toitu tegema, heheheee. 

Mis ma veel täna mõtlesin.. mul on nii keeruline oma toidukordasid ajastada. Hommikusöögi ja lõunasöögi vahele jääb nagu liiiiiga palju aega ja siis teised toidukorrad tulevad riburadapidi üksteise otsa. No näiteks täna, hommikusöögi sõin kella 10 ajal, siis hakkasime toimetama, käisime kinos ja koju tagasi lõunasöögile jõudsin alles 15:30. Õhtusöök tuli lapse järgi sättida ja see tuli siis kuskil kell 19 ja hiline õhtusöök juba kell 21, et see jääks 2h enne magamaminekut..ja nüüd õhtul siin tunnengi, et olen end nii täissöönud. Aga ilmselt see on seetõttu, et 3 toidukorda olid nii üksteise otsas ja seal vahepeal väga mingit aktiivset tegevust ei olnud. Jamps värk, pean kuidagi paremini reguleerima neid söömisi ja planeerima veits rohkem. Olen üldse suur planeerija viimasel ajal. Kõike aina planeerin, hehee.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!krisK
6685 lugemist
Minust

Olen oma kaaluga tülitsenud ja leppinud nii kaua, kui ma end mäletan. Kõik sai alguse kaunis teismeeas, kus iga riivav sõna välimuse kohta pani tugeva paugu enesekindlusele. Armid hinges on siiani.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane abimees eelkõige õigel, ehk tervislikul, teel püsimise jaoks. Lisaks on selle kasutamine väga mugav, kiire ning meeldiv! Kõik küsimused saavad väga kiire vastuse. Mulle meeldib väga see, kui ma tean hommikul, mida ma näiteks homme õhtuks süüa teen, nii saab väga hästi planeerida oma ostukorvi. Suur pluss on ka see, et kindel ostukorv ja ostunimekiri säästab kõvasti raha :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom