Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mis täna toimus?

Lõpuks oli täna üks 100% korralik päev. Tundub, et söögid olid õiged ja täitsid ilusti kõhu – magusaisu ei tekkinud ja suutsin teiste kõrvalt oma suumulgu magusale kinni hoida. Käisin isegi kinos nii, et ei võtnud snäkke nagu tavaliselt kindlasti teinud oleks. Laps sõi kõrval popcorni ja pakkus mullegi, aga keeldusin viisakalt ja kusjuures see isegi ei valmistanud mulle erilist raskust. Win!

Hommikul tegin omletti maasikate ja mustikatega. Niiii maitsev ja šokolaadi proteiinipuding tegi selle lisaks ka magusaks, nii et olen oma magusalaksu ilmselt täna kätte saanud ja seetõttu oli ka veidi kergem. Lõunasöök oli tatrapuder kodujuustu ja hapukurgiga – minu üks lemmikuid. Väga kiire ja mugav näiteks tööle kaasa teha. Seda ma vist olengi kõikidest retseptidest kõige rohkem teinud. Homme söön ka veel lõunal seda sama, kuna tatart on hetkel piisavalt valmis keedetud. 

Kuna homme vastutan veel söögi osas ainult enda ja lapse eest, siis õhtusöögiks tahan proovida juustust lillkapsavormi, mille kohta olen facebooki grupist vaid kiidusõnu kuulnud. Laps sööb mul õnneks siiani veel hea meelega kõike, mida minagi. Lillkapsas on talle siiani väga maitsenud ja juust kuulub samuti lemmikute hulka, nii et kõik peaks sobima. Kui mees kodus oleks, siis peaksin ilmselt kaks toitu tegema, heheheee. 

Mis ma veel täna mõtlesin.. mul on nii keeruline oma toidukordasid ajastada. Hommikusöögi ja lõunasöögi vahele jääb nagu liiiiiga palju aega ja siis teised toidukorrad tulevad riburadapidi üksteise otsa. No näiteks täna, hommikusöögi sõin kella 10 ajal, siis hakkasime toimetama, käisime kinos ja koju tagasi lõunasöögile jõudsin alles 15:30. Õhtusöök tuli lapse järgi sättida ja see tuli siis kuskil kell 19 ja hiline õhtusöök juba kell 21, et see jääks 2h enne magamaminekut..ja nüüd õhtul siin tunnengi, et olen end nii täissöönud. Aga ilmselt see on seetõttu, et 3 toidukorda olid nii üksteise otsas ja seal vahepeal väga mingit aktiivset tegevust ei olnud. Jamps värk, pean kuidagi paremini reguleerima neid söömisi ja planeerima veits rohkem. Olen üldse suur planeerija viimasel ajal. Kõike aina planeerin, hehee.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse