Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Miks ma paksuks läksin?

Olen enda jaoks juba ammu kindlaks teinud, mis on minu kaalutõusu põhjuseks. Alustan kohe täitsa algusest, kohe sellest algusajast, kui ma olin veel noh ca 10kg kergem. Elasin oma lihtsat ja ilusat elu. Noor ja aktiivne inimene – päeva jooksul väga palju niisama passimist ei olnud. Seltskonnaelu vajas elamist, tripid vajasid trippimist jne jne. Paigal ma väga ei püsinud. Käisin koolis, pärast kooli kohe trenni – välja – sõprade juurde. Olin kooliajal üsna lahtise peaga, väga palju aega koolitükkidele ei kulunud. No stress elu kui aus olla. Lõpetasin kooli, astusin ülikooli, läksin tööle restorani. Elu jätkus samas tempos, tamp oli peal kogu aeg, aga samas oli mõnus chill olla. Elasin oma noore inimese elu ikka täiega. Vahepeal kadus aeg nii kiirelt käest, et trenni ei jõudnudki enam. Aga töö oli füüsiline – 12h jalgadel ja muudkui kõndisin ringi. Liikusin restoranist edasi tööle baari, siis kohvikusse, siis poodi. Kogu aeg oli ikka samm sees. Terve päev liikumist.

Ja siis.. pabahhh vahetasin töökoha istuva töökoha vastu. Ja tere tulemast kilod ja tselluliit. DAMN! Nii ma nüüd siin siis istun. Ja reaalselt terve päeva ainult ISTUNGI. Vahepeal on 10 minutilised pausid, et minna kohvi või vett võtma. No tore, eks. Massiivne enese liigutamine käib. Ja õhtul koju jõudes olen ma sellest istumisest nii väsinud, et pean istumise asemel hoopis lamama. Väga okei ju?! Kunagi mõtlesin, et jaaaa kui mina ühel päeval kontoritööle lähen, siis olen ma pärast tööd nii reibas, et hakkan kindlasti trennis jälle käima ja siis ma ju jaksan rohkem jne. Päriselt? Mineviku mina ei teadnud ikka üldse, kui väsitav see istumine ja aruvtiekraanilt numbrite tagaajamine on.

Loll on see, kes vabandust ei leia, eks? Ma ei taha loll olla, aga paks olen ikkagi ja hetkel ajan selle oma istuva töö kaela. Aga nüüd ma juba leidsin uue variandi, kuidas end käsile võtta. Varsti avatakse 24/7 avatud jõusaal, mis jääb täpselt mulle tee peale, kui hommikuti tööle sõidan. Ja soodne ka veel lisaks kõigele! Tuleb vist enda peegelpildiga veel korra silmitsi seista, kaalule astuda ja tõdeda, et see on juba täiesti out of control olukord, ehk reaalsus tabab mind ja suudan end jälle trenni vedada.

Aitab paks olemisest!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse