137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Hakkame siis otsast peale või?


Nii palju siis minu uuest algusest. Kuni patutoidukorrani olin kavas ja siis pärast seda enam mitte. Nüüdseks on patutoidukorrast saanud patunädal. Enesetunne seetõttu üsna sant, aga mis sa teed… Alustad uuesti noh!

Ma pole veel suutnud leppida oma praeguste parameetritega ja üritaks ikka uuesti need liigsed cm'd ära kaotada. Ja mõned kilokesed võiksid ju ka ikka kadunud olla. Hetkeks ma juba mõtlesin, et ahhhh järelikult peangi paks olema, olen nii loodud! Aga siis jõudis reaalsus minuni, et ei ole ju tegelt! Olen olnud kümme kilo kergem ja 10 korda õnnelikum. Tahan jälle olla rõõmus ja vaadata oma keha peeglist nii, et mõtted on pigem postiivsed kui tülgastavad. 100% positiivsete mõtetega ma nagunii end ilmselt kunagi vaatama ei hakka. Mõtlemises on kõik kinni ja minu mõtted on pigem sellised negatiivsetele teedele kalduvad.

Aga see selleks. Panen uuesti esimese käigu sisse ja hakkan vaikselt kohalt ära minema. See esimene käik võib tihti olla üsna konarlik ja hüppav. Nagu algajatel ikka juhtub – tuleb vahel "välja surra", et siis uuesti kogemuste põhjal edasi liikuda. Selline algaja ma praegu jälle olengi. Juba mitmes-setmes kord olen taas oma esimese käigu juures. Ei tea, kas sinna viienda ja kuuendani ma üldse küündin?! Will see, will see…

Panen kohe siin samas plaani paika.

1) Täna õhtul lähen nimekirjaga poodi

2) Täna õhtul valmistan ette TERVE homse päeva. Kui ma mõtlen välja vaid hommiku-ja lõunasöögi, siis võib õhtu ikka lappama minna. Minu puhul on ettevalmistus ikka number 1 ja KÕIGE olulisem

3) Homme hommikul ärkan pisut varem ja teen väikse trenni. See 30 minutit tõesti ei võta minult tükki küljest ära, aga no hommikune äratuskell on alati veidi liiga vara ja tahaks veel teist külge korra keerata…

4) Homme õhtul on üks üritus ees ootamas – plaan paika, jään endale kindlaks ja liiale ei lähe! 

5) Nädalavahetus on alati keeruline ja kõige raskem – planeerin ka nädalavahetuse toidukorrad täna või homme ära. Küll siis hakkama saab!

Nii, plaan paigas – peaks nagu hakkama saama küll ju?!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!krisK
6682 lugemist
Minust

Olen oma kaaluga tülitsenud ja leppinud nii kaua, kui ma end mäletan. Kõik sai alguse kaunis teismeeas, kus iga riivav sõna välimuse kohta pani tugeva paugu enesekindlusele. Armid hinges on siiani.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane abimees eelkõige õigel, ehk tervislikul, teel püsimise jaoks. Lisaks on selle kasutamine väga mugav, kiire ning meeldiv! Kõik küsimused saavad väga kiire vastuse. Mulle meeldib väga see, kui ma tean hommikul, mida ma näiteks homme õhtuks süüa teen, nii saab väga hästi planeerida oma ostukorvi. Suur pluss on ka see, et kindel ostukorv ja ostunimekiri säästab kõvasti raha :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva