136984 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Gimme some sugar!


Nonii, käes.. ma teadsin, et varem või hiljem see juhtub. Huhh, mina ja mu suhkrusõltuvus! Esimesed päevad polnud hullu, läks kuidagi kergemalt. Aga täna.. ohh appi. Asi on ilmselt ka selles, et meil käis täna külas lapse vanavanaema, kes iga kord külla tulles suure moonakoti hea ja paremaga kaasa veab. See on nagu Aamen kirikus. Ja nüüd need maiustused lihtsalt jõllitavad mind. Ma peaaegu kuulen neid karjumas "söööö meeeiiiiddd". Ära ju ka ei saa visata, teine inimene on need heast südamest meile toonud, kuidas ma siis viskan lihtsalt ära. See on nagu piinapink – süüa ei tohi, annan natuke lapsele ja ise pean tugev olema. Laps pakub muidugi mulle ka, aga pean viisakalt loobuma.

Viisakalt loobusin täna tööjuures isegi pakutavatest maasikatest ja mustikatest. Oleks tahtnud küll ja need ju meil keelatud pole, aga lihtsalt tundsin, et löön siis jälle kogu kava segi, kuna olin juba terve päeva toidud ära planeerinud. Kuigi need Eesti maasikad nägid tõsiselt head ja kohutavalt isuäratavad välja.. Aga jäin endale kindlaks.

Homme on siis selle nädala patukas tulemas. Johhaidii, ma loodan, et see kõike tuksi ei keera. Vaadake, minuga on nii, et kõige kergem olla kavas, kui jälgin seda 100% (välja arvatud väheke piima kohvi peale….). Kui hakkan siin-seal väikseid mööndusi tegema, siis on täiesti metsas. Siis hakkab keha nõudma aina veel ja veel ja pidurit on raske tõmmata. Sama asi oli ka tegelikult siis, kui ma kava ei jälginud, vaid lihtsalt proovisin vähe tervislikumalt toituda. Aga näiteks kui ma juba hommikul kohvi kõrvale ühe šokolaadiruudukese ära sõin, siis oli teada, et see viimaseks ei jää. Kui ma aga terve päeva jooksul söön korralikult, siis on okei. Muidugi ei tohi ma ka näha neid maiustusi, sest see ei mõju ka hästi… nagu ma juba alguse poole kirjeldasin. 

Aga miks siis homme patukas on? Sest enne, kui ma otsustasin kava uuesti jälgima hakata, oli meil sõbrannadega välja sööma minek kokkulepitud. Lähme Restoran Mimosasse ja seal ma oma söögikarpi välja ei tahaks võtta.. hehe. Aga vaatasin juba menüüst välja kõige leebema variandi, mis ma leida suutsin ja jään lihtsalt lootma, et ma ei murdu ja magustoiduks sooja šokolaadikooki ei telli…

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!krisK
6612 lugemist
Minust

Olen oma kaaluga tülitsenud ja leppinud nii kaua, kui ma end mäletan. Kõik sai alguse kaunis teismeeas, kus iga riivav sõna välimuse kohta pani tugeva paugu enesekindlusele. Armid hinges on siiani.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane abimees eelkõige õigel, ehk tervislikul, teel püsimise jaoks. Lisaks on selle kasutamine väga mugav, kiire ning meeldiv! Kõik küsimused saavad väga kiire vastuse. Mulle meeldib väga see, kui ma tean hommikul, mida ma näiteks homme õhtuks süüa teen, nii saab väga hästi planeerida oma ostukorvi. Suur pluss on ka see, et kindel ostukorv ja ostunimekiri säästab kõvasti raha :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva