Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Gimme some sugar!

Nonii, käes.. ma teadsin, et varem või hiljem see juhtub. Huhh, mina ja mu suhkrusõltuvus! Esimesed päevad polnud hullu, läks kuidagi kergemalt. Aga täna.. ohh appi. Asi on ilmselt ka selles, et meil käis täna külas lapse vanavanaema, kes iga kord külla tulles suure moonakoti hea ja paremaga kaasa veab. See on nagu Aamen kirikus. Ja nüüd need maiustused lihtsalt jõllitavad mind. Ma peaaegu kuulen neid karjumas "söööö meeeiiiiddd". Ära ju ka ei saa visata, teine inimene on need heast südamest meile toonud, kuidas ma siis viskan lihtsalt ära. See on nagu piinapink – süüa ei tohi, annan natuke lapsele ja ise pean tugev olema. Laps pakub muidugi mulle ka, aga pean viisakalt loobuma.

Viisakalt loobusin täna tööjuures isegi pakutavatest maasikatest ja mustikatest. Oleks tahtnud küll ja need ju meil keelatud pole, aga lihtsalt tundsin, et löön siis jälle kogu kava segi, kuna olin juba terve päeva toidud ära planeerinud. Kuigi need Eesti maasikad nägid tõsiselt head ja kohutavalt isuäratavad välja.. Aga jäin endale kindlaks.

Homme on siis selle nädala patukas tulemas. Johhaidii, ma loodan, et see kõike tuksi ei keera. Vaadake, minuga on nii, et kõige kergem olla kavas, kui jälgin seda 100% (välja arvatud väheke piima kohvi peale….). Kui hakkan siin-seal väikseid mööndusi tegema, siis on täiesti metsas. Siis hakkab keha nõudma aina veel ja veel ja pidurit on raske tõmmata. Sama asi oli ka tegelikult siis, kui ma kava ei jälginud, vaid lihtsalt proovisin vähe tervislikumalt toituda. Aga näiteks kui ma juba hommikul kohvi kõrvale ühe šokolaadiruudukese ära sõin, siis oli teada, et see viimaseks ei jää. Kui ma aga terve päeva jooksul söön korralikult, siis on okei. Muidugi ei tohi ma ka näha neid maiustusi, sest see ei mõju ka hästi… nagu ma juba alguse poole kirjeldasin. 

Aga miks siis homme patukas on? Sest enne, kui ma otsustasin kava uuesti jälgima hakata, oli meil sõbrannadega välja sööma minek kokkulepitud. Lähme Restoran Mimosasse ja seal ma oma söögikarpi välja ei tahaks võtta.. hehe. Aga vaatasin juba menüüst välja kõige leebema variandi, mis ma leida suutsin ja jään lihtsalt lootma, et ma ei murdu ja magustoiduks sooja šokolaadikooki ei telli…Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse