137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Fishy-fishy-fishy


Täna räägin natuke kalast. Olen eluaeg olnud väga väga suur kalasõber. Kuna loomaliha ei ole ma terve oma teadliku elu söönud (välja arvatud raseduse ajal, kui suitsuvorsti lattide viisi ära sõin ja isegi ribisid proovida tahtsin.. öäk jube mõeldagi praegu), siis olen alati ka väljas söömas käies eelistanud kas taimetoitu või kalarooge. Paraku on see punane kala tiba kallivõitu ja seetõttu väga tihti seda osta ei raatsi. Olen viimasel ajal jube koonriks ka hakanud ja lisaks üritan hetkel ka toidu arvelt veidi raha kokku hoida, kuna toidupoodi jääb minu meelest liigagi suur protsent meie sissetulekutest.

Lisaks punasele kalale armastan ma ka erinevaid valgeid kalu – hõbeheik, ahven, tursk, lest.. you name it, I love it. Isegi sprotte armastan ja räimi.. mmmm räimed tomatikastmes.. oh appi mis neelud nüüd käima hakkasid. Oih, mõte kadus nüüd ka täiesti ära, mida ma kirjutada tahtsin. Mõtte asemel hakkasid peas need räimed ringi ujuma, hehehe. 

Täna käisid meil aga külas minu vanemad ja käisid välja idee, et võiks kala teha. Mul endal oli vaja paar toimetust väljas ära teha ja kui koju tagasi jõudsin oligi juba lõhe valmis tehtud. Oh seda õnne! Nüüd otsingi retsepte, et oma kogust teada saada ja nii palju kui ma vaadanud olen, siis kahjuks on see lõhe kogus retseptides ikka maru väike. Aga pole hullu, söön siis kaks päeva järjest ja ehk saab mõneks ajaks oma kalaisu rahuldatud. 

Üldiselt on ikka päris mugav nii, kui keegi sulle toidu valmis teeb. Seda pole ammu olnud, olen ikka pigem ise see vaaritaja ja küpsetaja meie kodus. Aga ei, tegelikult pean elukaaslasele au andma ja ütlema, et ka tema on väga tubli ja saab söögitegemisega suurepäraselt hakkama. Mõned toidud tulevad tal kohe kindlasti palju paremini välja kui minul. Appi, jälle läks kõht tühjaks ja hakkasin tema eriti heale praeriisile mõtlema. Ei tea, kas õhtusöögiaeg hakkab lähenema, et ma nii näljaseks juba pelgalt mõttest muutun? Kell nagu veel tiba vähe õhtusöögi jaoks, aga tundub, et tuleb ära süüa, muidu võib siin asi päris käest ära minna!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!krisK
6699 lugemist
Minust

Olen oma kaaluga tülitsenud ja leppinud nii kaua, kui ma end mäletan. Kõik sai alguse kaunis teismeeas, kus iga riivav sõna välimuse kohta pani tugeva paugu enesekindlusele. Armid hinges on siiani.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane abimees eelkõige õigel, ehk tervislikul, teel püsimise jaoks. Lisaks on selle kasutamine väga mugav, kiire ning meeldiv! Kõik küsimused saavad väga kiire vastuse. Mulle meeldib väga see, kui ma tean hommikul, mida ma näiteks homme õhtuks süüa teen, nii saab väga hästi planeerida oma ostukorvi. Suur pluss on ka see, et kindel ostukorv ja ostunimekiri säästab kõvasti raha :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom