Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Motivatsioon on laes

Nüüd on siis minu Fitlapitamisest möödunud 2 kuud ja 2 päeva. See oli siis peale oma sünnipeva, kui ma otsustasin et aitab, midagi on vaja teha. Ja sellest midagi on vaja tehast on siis saanud -13,3 kilo ja parameetreid on vähenenud ikka kõvasti- kõik mõõdetavad kohad kokku 35,5 cm. 

Ja täna emadepäeva hommikul oli meeldiv üllatus- laste tehtud küpsisetort ja issiga koos ostetud lilled. Ja otsustasin, et jätan hommikusöögi söömata ja naudin tüki kooki kohviga, mis oli ka õige otsus- seal oli kohupiima, hapukoort, maasikaid ja mustasõstramoosi. Ja see oli tõeliselt maitsev "hommikusöök".

Vanem laps vaadates eile minu hommikuputru, tõdes et ta sooviks ka sellist asja süüa. Aga kuna ta on kasvav laps, 11 aastane ja 143 cm pikk, kaalub 41 kilo, siis mida talle panna kirja- kaalu hoidmine, langetamine?

Naljakas seik ka minu vaaritamistest, eile hakkasin õhtuks tegema omale ahjus tšillimarinaadis kana kartulite ja juurikatega. Kõik oli kena, aga mulle vist sattusid mingid imelikud kartulid poest, pehmeks ei läinud ja pruuniks ei läinud. Mul olid juba suvikõrvits ja baklažaan ja kana valmis, aga kartul ei saanudki pehmeks. Samal ajal olid ahjus ka ülejäänud pere kartulid ja ka need ei läinud pehmeks ega pruuniks, selline krõmps jäi sisse. Panin siis meespere karutulid praepannile ja need sain siis praadides söödavaks. Ise krõmpsutasin selliseid poolpehmeid mugulaid. Pole enne sellist asja juhtunud, aga nagu öeldaks et, kunagi on ikka esimene kord.

Sai ka natukene füüsilist tööd tehtud- sai üles kaevatud vaarikad ja need teise kohta istutatud. Nüüd on neil rohkem päikest ja õhku, enne olid kuuri varjus ja pealelõunat jäi päikese eest varju. Lootus on saada sellel aastal rohkem vaarikaid. Tomatid sai ka kasvuhoonesse viidud. Istutamiseni veel ei jõudnud- loodan selleni jõuda homme. Sest mis suvi see on ilma oma aia tomati-kurgi ja herneta. 

Nüüd on selline väsimus kallal- suu õhetab veel tšillisest kanast- meeleolu on ülev, sest poja käis kallistamas ja uurimas, et kas emme on väsinud ja tahab puhata. Saades jaatava vastuse otsustas oma tegemistega jätkata ja jättis emme nautima oma tegemisi. 

Ahjaa tegin veel kapi sorteerimist ja sain sinna palju ruumi- 7 paari erinevaid pükse sai välja praagitud, lisaks veel mõned pluusid ja tuunikad. muidugi lisasin kappi juurde riideid, mis olid enne väikesed ja nüüd on parajad ja kahjuks mõned ka juba suureks jäämas. See muidugi tõstis ka motivatsiooni, et tuleb ikka jätkata ja mitte libastuda sellel kaalulangetamise teel. 

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod