Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Ilus ilm ja patt on toas olla- aed korda oli selle nädalavahetuse moto

Nii, eile oli suht selline ei midagi tegemise päev. Kui algul pidime minema Lätti, siis see reis jäi õnneks või õnnetuseks ära, sest tuttavad tulid oma perega Eestisse ja oli soov grillida ja natukene tähistada.  

Muidugi oli plaan saada lapsele eile lasteaia lõpetamiseks riided, see soov täitus 100 %. Algul oli küll selline lootusetuse tunne, et peale jalanõude ei saagi midagi. Aga paari tunniga kaupluseid kammides, last närvi ajades olid riided olemas. Muidugi soovisid lapsed saada premeeritud Hesburgeri burksidega. Ja eks nad ka oma soovid said. Ise lasi hea maitsta tassi kohviga. Ja ei isutanud ka, kuigi enne olen endale lubanud ikka kebabi burkski, selline kreftine värk sobib mulle.

Tagasi kodus olles keerasi meesperele kokku kartulisalati, ise piirdusin tassi teedega, sest olin arvetstanud, et kui õhtul on grill-säästan ennast sinna ja õieti tegin. Kaalu küll kaasas ei olnud :D, aga silma järgi juba vaatad kui suur see liha tükk peab olema. Ja sinna juurde oli minu õnneks grillitud ja paprikat, suvikõrvitsat, brokolit ja tsillit. Elu kui lill. No eks ma paar bokaali vahuveini lubasin ka endale ja andsin lubaduse, et homme olen tubli. 

Järgmine hommik algas ilusti pudruga ja jätkus suvikõrvitsa lõõtsaga, mille olen endale mugavamaks kohandanud. Nimelt lõikan suvikõrvitsast kettad, maitsestan ära ja laotan ahjuvormile ja siis raputan üle riivitud juustuga. Mul kohe kuidagi ei õnnestunud neid juustuviilusid sinna lõigete vahele toppida. Äkki olen koba…. Ahjaa-kaalu oli eilse päevaga juures ainult 100 grammi-lootus on alles ja eks see oli pigem vist vauveini süü.

Terve päeva rassisin ka aias. Kaevasin peenramaa ära ja kaevasin välja vanad maasikad. Tegin ka uute maasikataimedega peenra korda. Ka kasvuhoone seadsin korda ja nüüd kui ikka ilmad kannatavad, siis saaks ka millalgi tomatid ära istutatud, kuigi praegu ilmateadet kuulates, tundub et talv tuleb tagasi. Aitab nendest külmadest ja lörtsidest juba.

Kui ma siis peale rassimist tuppa sain, siis ootas mind juba ka saun. Nii mõnus oli. Kuigi jah, nüüd ootab mind veel suur-suur pesuhunnik, mis tahab triikimist. Ja siis on vaja veel homne lõunasöök kokku keerutad ja lapsele lasteaia riided valmis vaadata. 

Selline mõnus rammestus on pealKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod