Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

3 kuud ja vahekokkuvõte

Polegi ammu midagi kirjutanud. Vahepeal on olnud selline tõbine periood- antibiootikumid ja muud rohud. Kaal on kõikunud üles alla. Süüa ei ole viitsinud teha. Kuid siis tuli mingi motivatsiooni tuhin taas peale ja asi läks paremaks- tervise mõttes. Kuigi köha painab mind veel natukene. Nüüd taas paar päeva kaal seisab. Müstika, sest olen 100% kavas püsinud. Ok, annan endale andeks. Sest elu on ju lill. Elu tuleb nautida. Ja seda ma püüangi teha. Ja üldse ei põe…

Vahekokkuvõtteks võiks öelda, et 3 kuud kui olen fitlapitanud olen kaotanud 17,6 kilo ja 45,5 cm kogu kehalt. Mis on ju iseenesest ju normaalne tulemus. Igatahes olen endaga rahul. 

Täna mõtlesin, et teen värvilise kana- nuudlisupi menüü järgi. Komponendid olid kõik olemas. Mugandasin natukene, et kogu pere saaks söönuks. Ei iitsi ju puhkust alustada suure vaaritamisega. Kuna härra ei armasta brokolit, siis selle asendasin kartuliga. Muu koostis jäi samaks. Keetsin ja vaaritasin seal pliidi ääres ja panin vist vähe vett, igatahes mina sain nuudi pajaroa. Aga maitses ikkagi hästi. Ja kogus tuli suur, nagu supiga ju ikka. 

Õhtul on sünnipäevale minek- jälle. See on sellel kuul juba mitmes. Aga ma olen nüüd püüdnud nii, et proovin laualt võtta asju, mis on kavalähedased. Osad ka lausa kavas olevad. Õnneks on täna selline pidu, kus saab ka söömisest viilida või panustada ainult värskele salatile ja napsata kanaliha. 

Kanalihast rääkides, oli mul üksvahe tunne, et ma hakkan varsti kaagutama, sai seda päris palju söödud. Õnneks mulle kana maitseb ja probleemi ei ole. 

On tekkinud aga 1 probleem, mul on hakanud põlved ragisema, seda eriti trepist käies. Mul on muidugi diagnoos ka artroos. Nüüd mõtlengi, et kas on seos kaalu langusel ja haigusel. Pole veel arsti poole pöördunud, sest seda on enne ka natukene olnud, aga nüüd nagu igapäevane ragin. Valu ei tee, aga ebamugavus ikkagi. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod