137216 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Taas tagasi… aga ega ma kaua eemal ei olnudki


Nii, suvi sai läbi ja motivatsioon hakkas taas peale tulema, mille ma augustis kuhugile ära kaotasin. Päris ära ma FL-st muidugi ei olnud. Mõned toidukorrad päevas olid peaaegu programmi kohased- hommikusöögid kindlasti. Päeva peale oli selliseid kahklevaid kõhklevaid hetki, et kas ma seda söön ja seda mitte. Minu õnneks kaal ei tõusnud kogu augusti kuu jooksul, püsis kensti omal kohal, no seal kuhu ma ta jätsin kui otsustasin pausi pidada.

Ja siis sai septembris taas alustatud. Seadsin vähe madalama eesmärgi, et mitte jälle paanikasse sattuda, kui kaal ei lange. Ja minu õnneks langeb. Olen nüüd ikka 98% kavas püsinud. Aga kui laps läheb esimesse klassi, siis tuleb natukene tähistada ja kui teine laps saab kohe jörgmisel päeval vanemaks, siis ikka tuleb tähistada. 

Ma pean muidugi rõõmu ikka ka kirja panema, kuna mind on märgatud. Paljud tuttavad küsivad, et kas ma jälgin kaalu. Ei jälgi, ma lihtsalt söön end saledamaks, nagu ma neile siis vastan. Lihane vend otsis mind foto pealt taga- ei leidnud ja veel paar inimest ei tundnud mind foto pealt ära. See on nii lahe, kuidas kaalu langus muudab inimest.

Laupäeval avastasin külas olles, et kõrvitsapüreesupp on mega hea. Täna siis keetsin endale ka supi kokku- no ja katsu sa see kogus sisse ajada. Mõtlengi, et kuidas ma selle koguse homme tööle kaasa võtan, sest koguseliselt ikka väga suur ja ma ei teagi, kas mul sellist karpi- purki ongi.

Vahekokkuvõte ka- poole aastaga 21,6 kilo miinust. (reaalset 5 kuuga)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kristip
3557 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen 2 toreda poisi ema, kes on pühendunud oma lastele. Enne lapsi kaalguga probleeme polnud. Eks eluviis oli ka siis teine. Peale laste sündimisi aga on kaal tõusnud, ka rinnaga toitmine ei alandanud kaalu, nagu mõnel. Ja mingi aeg käik 1 krõks ja pidi midagi ette võtma. Ja siis 15. märts 2017 oli see kuuöev kui asi muutus.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Loomulikult meeldib mulle Fitlap. Poleks uskunud et sööd kõhu täis ja kaal langeb. Kaldud kursilt kõrvale-tõuseb natuke. Saad ree peale ja taas kolinal kilod kaovad. Veel meeldib mulle sellepärast, et ma ei pea mõtlema, mida potti või pannile panna. Kõik antakse ette, vali ainult välja asu vaaritama. Olen ka mõned retseptid perele kohandanud ja söövad küll. Ja mis kõige mõnusam, ka mees märkab ja tunnustab.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva