137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ühekülgne toitumine


Hetkel armastan pehmikut. Ma võin seda lõputult süüa ja tundub, et söön ka. Ma olen vist peaaegu terve nädala juba vähemalt korra päevas võileiba söönud. See saab nii mõnusalt kiiresti valmis ja on nii maitsev. Lisaks sobib see igati minu kiirete hommikutega. eile magasin sisse ja ei jõudnud teha seda, mida plaanisin, aga no võileiva materjali ikka kodus on. Panin selle kiirelt kotti ja oligi kõik. Sellistel puhkudel hoian ka proteiinibatoone käekotis. Olen mõelnud,e t kas see liiga ühekülgseks ei muutu? Kas ma tõesti saan sellest võileivast kätte kõik võimalikud toitained, mis vaja? Ma ei ole ka nädala sees kaalul käinud, vaid ootan pühapäevani. Kuigi tegelikult oleks pidanud end hoopis täna hommikul enne pühi kaaluma. Samas tunne on küll kerge ja hetkel sobib mulle selline süsteem, et kui olen pattu teinud, siis ma viimast sööki ei söö. Seega on päevas 3 toidukorda ja üks nendest on siis patukas. Kõht on täis ja suudan end hoida ka kavaga seotuna. Süümepiinad ka päris ära ei tapa. 

Nüüd tuleb mitu väljakutsete rohket päeva. Ma ei hakka endale valetama ning ei ütle, et ma ei patusta. Ma tean, et ma patustan! Samas plaan on ka paigas. Hommikuks sõin võileiba ja olen selle üle endiselt väga rõõmus ja kõht on täis. Lõunaks sõin rabarberi -õuna kooki, milles õuna jätsin välja ja panin topelt rabarbereid. See oli väga hea. Tegin seda suurema laari ja saab ka külalistele pakkuda. Sisi teen veel oa-singi salatit ja tavalist tomati-kurgi salatit, mis on vabavara. Grillimise osas ma endale piiranguid ei pannud. Plaanin igatahes süüa sašlõkki ja kõrvale süüa vabavarast salatit. singi-oa salat jääb homseks või siis külalistele söögiks.  Magustoiduks tahan kindlasti kooki saada.  Alkoholi on ka veidi varutud, täpsemalt kaks saku on ice ja see ongi kõik. Võib juhtuda, et joon ära vaid ühe pudeli. Kui suudan seda joont hoida, siis jään endaga rahule. 

Täna hommikune nali. Tulin tööle ja kolleeg küsis, kas ma olen rase. Ma vastasin "tänan küsimast, aga ma olen lihtsalt paks". Eks ta siis hakkas vabandama, et parem  ütle tüse, et see paks nii kole sõna jne. täna oli vastuvõtul 3 klienti, kellest kaks esitasid sama küsimuse. Õigemini kaks klienti olid omavahel tuttavad ja arutasid siis, et kas ma hakkan dekreeti minema. Õigemini esimene küsis, et kas ma hakkan pikale puhkusele minema. Ma loll ei saanud kohe aru ja ütlesin, et millal mul pihkus on. Ta siis täpsustas ja ma sain veidi punastada. Kolmanda küsimuse peale tundsin,e t nüüd on ka aega punastada. Ütlesin, et siin ei saa rahulikult paksuks ka minne. Ühesõnaga need lisandunud 7kg on titekaal:P

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kristina T
9978 lugemist
Minust

Mul on kaks kooliealist tütart, abikaasa, kass, koer ja majapidamine, kus teeme vaikselt remonti. Lisaks sellele olen riigiametnik, nõustaja ja üliõpilane.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, sest see on paindlik, retseptid on maitsvad ning ma võin kasvõi iga päev võileiba süüa ja ikka kaal langeb. Fitlap toimib väga hästi, kui kavast ilusti kinni pidada. Kõhu saab ka väga hästi täis. Nälga ei pea tundma :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom