137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nädalaga -1kg


Täna hommikul ma kartsin, ma tõesti kartsin ja üritasin end ära rääkida, et ehk ei ole ikka hea mõte kaalu peale minna. Nädalavahetus läks veidi käest ära. Laupäev oli suhteliselt ok, aga õhtul tulid sõbrannad snäkivaagnatega külla ja sai ka paar klaasi veini ära joodud. Pühapäev möödus ühelt poolt nälgimise tähe all ja teiselt poolt siis ainult valede asjade söömises. 

Tegelikult oli mul pühapäeva hommikul ikkagi plaan kava järgida, aga siis juhtus moment, kus kõht oli meeletult tühi, auto ootas mind, et Tallinna sõita ja ma käisin mõtlikult mööda Selverit ringi. Ma mäletasin,et kavas oli kodujuust, aga mul ei olnud lusikat (ma ei tulnud millegi pärast selle peale, et võiksin selle poest osta) ja selle pärast ka välistasin kodujuustu. Seejärel meenus, et kavas on karjalapirukas, mida loomulikult ei olnud. Mulle tundub, et kas Veeriku Selver on lõpetanud karjala pirukate valmistamise või siis on Veerikul palju FitLapi fänne. Sedasi siis käisin mööda poodi ringi ja mõtlesin, et mida süüa. Lõpuks haarasin paki õllesigareid, sest seal on valku. Valik ei olnud muidugi kõige parem. Poolel Teel Tallinnasse jõudis kohale, et oleksin võinud võtta paki kanasinki ja nt pehmiku ja juurde veel tomati ja olekski saanud singivõileiva. See selleks. 

Positiivne poeskäigu juures oli see, et kui esialgu plaanisin endale Fanta osta, siis ma võtsin hoopis Värska.

Ühesõnaga juhtus nii, et hommikust sõin alles 13.00 ehk siis 5 õllesigarit ja üks väike Värska. Õhtusöök oli 16.00 ja siis ma enda tagasi ei hoidnud. Lidos võtsin kanafilee mangoga ja riisi kõrvale. Kui neil on tavaliselt ports 300g, siis mingi hetk ma ütlesin, et aitab küll ja ei lasknudki neil taldrikut umbselt täis panna. 

Õhtu lõpetasime sõbrannaga Gustavi kohvikus ja no seal sai ikka kooki ja kohvi. Tartusse jõudsin tagasi 21.30 ja läksin bussijaamast jala Veerikule. Olin muidugi surmväsinud, sest olin ka Tallinnas ainult jala käinud ja tassisin kaasas läpakat. Issand kuidas ma vihkan läpaka kaasas tassimist. 

Õhtul kodus enam ei söönud, tegin 3×12 kätekõverdust ja 3×25 kõhulihast ja pesema ja magama.

Hommikul oli hirm, aga tulemuseks nädalaga oli täpselt -1kg. Ilmselt oleks olnud rohkem, kui oleks 100% kava jälginud AGA ma püüdsin kava jälgida ja ka see toimib. Ma ei langenud päris tagasi, ma libastusin, kuid jätkasin oma teekonda.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kristina T
9942 lugemist
Minust

Mul on kaks kooliealist tütart, abikaasa, kass, koer ja majapidamine, kus teeme vaikselt remonti. Lisaks sellele olen riigiametnik, nõustaja ja üliõpilane.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, sest see on paindlik, retseptid on maitsvad ning ma võin kasvõi iga päev võileiba süüa ja ikka kaal langeb. Fitlap toimib väga hästi, kui kavast ilusti kinni pidada. Kõhu saab ka väga hästi täis. Nälga ei pea tundma :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva