Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Meeletud isud ja samas ka isutus

Kui siin mitu päeva oli söömine ikka napp, siis eile õhtul läks käest ära. Pool päeva sai süüa kava järgi, aga ka veidi patustades st 1 smuuti oli kaks toiudukorda, sest isu ei olnud. Nii palav oli, et mitte midagi ei viitsinud teha. Pool päeva vedelesin lihtsalt diivanil ja vigisesin palavuse üle. Ja kuna isegi smuuti korralikult ei läinud, siis selle asemel läks jälle õlu väga hästi. Terve päeva lürpisin seda ühte pudelit, sest kuidagi ei suutnud olla. See on paksuks olemise suur miinus, et higi voolab täiega.

Mingi hetk päeval vaatasin retsepte ja mõtlesin,e t mida õhtuks teha, aga kuna isu ei olnud, siis ei hakanud ka midagi tegema. Mingi hetk käisime abikaasaga poes ära ja siis lapsed küsisid süüa ja ainus, mis nemad sõid oli siis natuke ahjuliha ja 1 tomat. 

Umbes kell 19 aga läks mul kõht tühjaks, nagu päriselt tühjaks. Ja tekkisid isud, põhiliselt juustu järgi. alguses ma võtsin paar viilu juustu ja mõtlesin, et niikuinii isu pole, et näksin veid, aga no lõpuks tegin endale juustusaia (3tk) ja sõin šokolaadi. Ühesõnaga läks täiesti käest ära.

hommikul läksin kaalule ja see oli +0,5 no see võib olla ka tarbitud vedelikust, sest jõin vähemalt 2l vett veel kõrvale. No samas ma tean,e t õhtu läks käest ära ja nii kahju oli. Täna igatahes tegin endale kaasa lavaširulle ja siis karjalapirukas+ kodujuust. No kodujuustust on ka isu tegelikult nii täis saanud, et seda on juba suhteliselt raske süüa. Kahjuks hakkab ka kurk üle viskama ja see on juba päris suur õnnetus. Õhtuks plaanin endale hoopis putru teha. Ma pole juba mitu kuud putru söönud ja isegi vist isutab. 

Trenniga oli ka eile kööga, liiga palav, et end liigutada ja kui õhtul juba jahedam oli, siis vedasin end ka batuudile. Hüppasin seal vist 5min, sest rohkem ei suutnud. Kõhulihaseid tegin ka, aga see oli ka kõik. Jalutuskäik koertega jäi ka lühikeseks- u30min.

Täna plaanin pikemale ringile minna. Kõigepealt lähen riidepoodi, sest ma tahan endale mingit suvist kleiti. Mul pole enam midagi selga panna! Õhtul aga plaanin minna koeraga pikemale tiirule u 10km. Loodan, et see aitab reele tagasi. Plusse ma enam kaalul näha ei taha.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse