Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Läheb, läheb kohe hästi

Ma pole mitu päeva kirjutanud, aga viimased päevad on möödunud järjest rohkem kava järgi. Ainsaks patuks on olnud ühel päeval tükk šokolaadi ja teisel üks tavaline teeküpsis. Kaal on väga sõbralik ja iga päevaga näitab järjest vähem. Ei jõua pühapäeva ära oodata, et kaal kirja panna. Olen endale lubanud, et kaalu sisetan ühe korra nädalas. Mõtlesin veel selle peale, et peaksin tegema endast pilte, aga see on nii vastumeelne. Iseenesest oleks ju väga hea pilte võrrelda, aga hetkel ei taha ikka kuidagi fotole jääda. Ju siis pean ikka mehelt abi paluma, et ta minust paar klõpsu teeks.

Murekohaks on aga meeletu väsimus ja peavalud. Ma arvan, et siin on nüüd kaks asja koos. Esiteks söön tunduvalt vähem magusat ja teiseks olen vähendanud suitsetamist. See kõik annab aga tunda. Kõige hullem on vist väsimus ja selle juurde kuuluv haigutamine. Nimelt töötan igapäevaselt inimestega ja väga piinlik kui nõustaja hakkab haigutama. Kliendid on isegi küsinud, et kas ma ei maga hästi. No magamises pole asi, lihtsalt väsimus on. 

Magusaisu on endiselt tugev, aga üldiselt suudan sellele vastu seista va see tükk šokolaadi, mis jäigi õnneks üheks tükiks (ilmselt mängis rolli ka see, et see oligi viimane tükk). 

Suitsetamisega ma ei ole endale otseselt eesmärki seadnud. Olen juba pikalt mõelnud, et ma peaksin lõpetama, aga samas lõpetada ei taha. Olen siis liikunud vähendamise teed, aga sellega on juhtunud nii, et tulevad patupäevad, kui ikka teen rohkem kui olen plaaninud. Eile tegin nt 3 suitsu ja pakk sai tühjaks ning ei läinud poodi, mis tähendab, et täna hommikul ei ole ma ühtegi teinud. Kuna ma tööl olles ei suitseta, siis olen ka terve päeva ilma ja õhtul on alles võimalus. Täna ongi meil poepäev, sest külmkapp on tühi.

Paar päeva tagasi ostsin endale vitamiine ja traditsiooniliselt ostan alati rasedate vitamiine, sest seal on kõik head asjad olemas. Võtmiseni pole veel jõudnud. Proovin täna õhtul alustada ja vaadata, kas mõjutab kuidagi üldist enesetunnet.

Fitlapi plusse on sadu, aga nüüd olen olnud silmitsi ka miinustega. Toit läheb kapis halvaks. Ilmselt on selles süüdi ka soojad ilmad, sest teised pereliikmed söövad ka tunduvalt vähem. Kuna poes käib mu abikaasa ja tema ei ole siiski väga huvitatud kava jälgimisest, siis ta ostab ikka tavapäraseid asju nagu pihvid, viinerid, toorvorstid jne. No ja nüüd ongi olukord, kus kapis on kuupäeva ületanud kaks kanakintsu, pakk toorvorste, pakk pihve ja siis minu kapsaaeda läheb üks kohupiimapasta. Jube piinlik on. Loodan, et mees ja lapsed teevad nendega midagi, kui ei, siis koerad saavad väga õnnelikuks. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse