Kaal, palun hakka nüüd kaduma.

Avastasin, et viimasest blogipostitusest on möödas 2 kuud. Seal hõiskasin, et kaal näitas alla 85kg. Millegipärast olen siiani samas seisus. Üks hetk läks 83 ja kopikate peale, aga üks hetk jälle 85-86 ja hetkel ikka 84,7kg (mõõdud ka suhteliselt samad). Ei ole kohe kindlasti 100% kavas, sest kohati, kui kavas on ette nähtud 90g, aga pakendis on 100g (ja tean et ülejääk rändab muidu lihtsalt prügikasti), siis panen lihtsalt 100g toidu sisse (sest minu olemus ei kannata mittemingisugust toidu ära viskamist) ja samuti vahel rändab suhu ikka mõni puuvili vm toidukorraväliselt. Patukaid olen teinud ka kohati rohkem kui 1 nädalas, kui sõbrannad kutsuvad välja sööma jne. Aga sealjuures alati valin mingi salati vm tervislikuma toidu, mitte midagi ulme rasvast ja ebatervislikku. Nüüd hakkab juba vaikselt tekkima küsimus, et miks kurat see kaal ei liigu… Kasvõi paarsada grammi nädalas oleks ju tore. Aga ei… Ma saan aru, et jajaa peab olema 100% kavas jne, aga mina leian, et minu jaoks on see peaaegu et võimatu. Kui on vaja paar korda nädalas süüa kaasa osta, sest peab minema otse koolist tööle, siis ei jäksa ju iga päev mingit puuvilja ja pähkleid, kodujuustu või võileiba närida, tahaks ikkagi midagi toekama. Ja olen enne ka maininud, et konsumeid minu läheduses ei asu, seega ei jää muud üle kui haarata mõni valmistoit. Aga noh, midagi võiks ju ikka maha minna, eriti kuna rämpsu, suhkru ja muude kalorirohkete toitude söömist ei toimu. Kaalun, kas peaks 10% kaloraaži vähendama, aga pelgan seda, et kogused lähevad siis veel väiksemaks ja juba praegu jääb vahel kõht tühjaks… Muidugi kui suppe või mingeid ühepotipadasid teen, on sööki rohkemgi kui tahaks, aga enamus toite on ikka suhtelised lahjad portsud. Kahtlustan, et sellega kaasneksid veel suuremad näksimiseisud ja/või patustamised… Oeh…

Ei teagi, kas miskine sügismasendus on peal, aga jube jube jube vastik oli ükspäev mõelda, et jah, ma võin ju siin langetada ja olla niivõrdkuivõrd tubli ja jälgida kava ja panna vastu kiusatustele. AGA, see peaks olema ju elustiil, mitte dieet. Ma peaksin terve kuradima elu siis jälgima igat ampsu ja sööma tervislikult ega saagi rahulikult pitsat või burgerit või šokolaadi mugida, kui isu peaks tulema. No ropendama ajab, kui kade olen inimeste peale, kes lihtsalt ajavad näost sisse kõike mida hing ihaldab ja mina vaatan šokolaadi poole ja perse kasvab. See on lihtsalt masendav. Muidugi ma ei kavatsegi alla anda, sest tõepoolest, viimase ca 8 kuuga ongi fitlap saanud minu elustiiliks ja ma olen sellega nii harjunud, et ei pea nii kõvasti mõtisklema mida süüa teha ja ostunimekiri ja sellega nädala söögi koju tellimine on lihtsalt super. Ei mäletagi kuidas enne fitlapi sai asju tehtud, aga no kust ma peaksin leidma selle motivatsiooni, kui kaal seisab 2 kuud paigal? Võibolla on asi stressis? Viimane aasta koolis, tulekul igasugu eksamid ja muu pläma. Pluss rasked ajad tööl. Pluss probleemid eraelus. Saan aru stressisöömisest, aga nagu eelnevalt mainitud, siis näksimiseks võtan puuvilja, mitte midagi hullemat, seda paari lisa puuvilja söömist ei saaks vist väga stressisöömiseks nimetada. Või stress ise mõjutab keha ja kaalu kuidagimoodi, vot seda peenemat teadust ma ei tea. Pähh, kuskilt pole nagu tuge ka otsida, sest sõbrannad/sõbrad söövad mis tahavad ja on väga heas vormis (muidugi ka elavad mu kaalukaotusele kaasa, aga nagu näha siis pole midagi ette näidata). Mees lihtsalt ei viitsi mu kaalu- ja toidujuttu enam kuulata.

Üks suur ving ving ving postitus tuli nüüd, aga mis siis ikka… On ka neid langusi vaja tõusude kõrval.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod