109792 kasutajat 490 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Restart


Nagu öeldakse, et kõik teed viivad Rooma, siis antud hetkel ütleksin pigem, et kõik teed viivad Fitlapi juurde tagasi. Fitlapitasin viimati varakevadel. Vahepeal on palju juhtunud elus ja olus, keha on ikka samasugune, see niisama kergelt juba ei muutu. Ka läks minust see kevadine tuhin mööda, kus mitmed uueaasta lubaduse andnud avalikustasid oma edusamme. Tõega, nii palju tublisid inimesi on ikka siin väikses Eestis, aga noh, eks ole ka neid minusuguseid, kes vaikselt veerevad oma elutempos edasi ja lihtsalt on, püüdmata endale enesekindluse süsti andmast ja tervist paremaks muuta.

Siia toredasse keskonda pöördusin mitmel põhjusel, nimelt on ikka vaja distsipliini! Omal käel ei muutu midagi. Järgnevad peaaegu 2 nädalat olen mina majas see, kes otsustab, mida süüakse ja see annab ka paganama hea võimaluse oma halbu harjumusi muuta, mis siin viimaste kuudega külge on haakunud. Samuti mu väga tore, armas ja hea sõbranna alustab uuesti fitlappimist ja koos on ju alati kergem, kasvõi lihtsalt häid retsepte soovitada üksteisele. Jägnevatel kuudel ootavad mind ees suured muutused ja sestap on lausa hädavajalik, et tervis korras ja sära silmis oleks. 

Suurimateks proovikivideks saavad ilmselt õhtud, just peale tööpäeva. Siiani on need just kõige patusemad olnud. Jõuan töölt koju ja olen rampväsinud lihtsalt. Võtan kapist alguses viisaka koguse ja lendan diivanile kaunistuseks mitmeks tunniks. Viisakad kogused ei olen mitte nii viisakad ja kätte jõuabki uneaeg. Juhhei! Vats on põlvini ja magama. Koos fitlapiga põhiline eesmärk ongi käituda peale tööd viisakalt toidukogustega. Enamasti hommikute üle nuriseda ei saa, tihti lebab taldrikul omletipoiss ja kõrval kääruke sepikut. Maal elamise boonuseks on KASVUHOONE! Vat see on tore küll! Üldiselt toidulaud on mitmekesine, isegi väga mitmekesine, sest lisaks värvilisele ja muule toredale leiab menüüst ka šokolaadi ja jäätist. Lõunaks enamasti tatar või täisteramakaronid, kõrvale lihaks kana ja värske salat. Õhtuti on nii kuidas juhtub, enamasti ei talu see kriitikat. 

Nüüdsest loodan iseenda ja fitlapi peale! Küll saab, kui tahta!

 

 
Kristel
1145 lugemist

Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.