Tasuta toitumiskava 3 pÀeva Liitun tasuta
Sulge

Postitus nr 3

Heihei!

Arvake ära, mida ma sel nädalal teinud olen . . . noooo 😀

Õige! Ma pole toitumist jälginud. Ah, et miks jah, no vot- suvi ja külalised ja muud toredad vabandused, mis on kohe otsemaid varnast võtta. Agaa! ma pean lisama siia selle, et söögikogused on olnud normaalsemad kui olid enne toitumiskava jälgimist. Suurim patt selle kuuma ilmaga on jäätis. Ah, ei ole hullu ju!

Mul on üks põrutavam ja palju lahedam uudis. Ma käisin täna jooksmas! Kui seda saab muidugi nii nimetada, lõviosa ajast ja maast ma kõndisin. Nimelt ühe väga hea sõbranna soovitusel tõmbasin ma oma nutifooni api alla- "Running for weight loss". Peale jalaluumurdu ja rasedust otsustasin jooksmisega algust teha õigel ja tervislikul viisil. Nimelt mulle vanasti meeldis ja tegelikult meeldib ka praegu, kui vaid jaksaks, joosta. Varem sai ikka jooksuüritustel käidud ja 10 kilomeetrit vuhitud, selleks sai ikka korralikult ette valmistatud ja võhma oli. Erinevad elusündmused röövisid aga minult jooksmisega tegelemise. Kuid pole midagi, alustan ju uuesti! Väge lahe app on! Nimelt mu esimene treening kestis 34 minutit, mille ajal ma siis 2 minutit kõndisin ja 1 või siis 1,5 minutit jooksin- täitsa normaalne algaja kohta. Täiesti jõukohane oli ja loodetavasti ei tee ma oma põlvede liiga ning lapsetoit jääb ka alles :D. 

Kõige tähtsama ehk toitumise juurde tagasi. Ma olen selline inimene, kellele meeldivad väljakutsed. Erinevad mõõduvõtmised, sportlikud võistlused. Mulle meeldib end proovile panna ja enda püstitatud eesmärke täita ning nendele siis mõttes linnuke taha joonistada. Ja siinkohal ma kuulutangi ühe katsumuse välja enda jaoks. Järjest on tulemas mulle väga tähtsaid sündmuseid, kus ma võiks ennast normaalselt tunda ja elust rõõmu tunda kergemana. Superhea oleks kui enne kuskil minekut ei toimuks kostüümidraama, mis viimasel ajal õige sagedaseks on saanud. Mina ei tea, mis elukad mu kapis pesitsevad, aga mitte ükski riideese ei istu mu seljas hästi. Esimene tähtsam sündmus toimub juba sel kuul- 25.07. Oh, mind! 1,5 nädalaga just supermodelliks ei saa, aga toredam on ju ikka olla, kui tead, et teed enda jaoks midagi head. Septembris tuleb meile koju fotograaf, et pildistada mu imearmast beebit ja ühtlasi teha ka perepilte. Vot siis võiks küll mõned senimeetrid ja kilogrammid vähem olla. See on üsna arvestatav aeg, et midagi ära teha.

Niiet, stardipauk käis ja finišhis näeme! 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod