133511 kasutajat 536 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

postipaki seiklused ja patutoidukord


Eks ma ju tegelikult teadsin, et tänane päev väga edukaks ei kujune ja no mis seal salata nii ta läkski. Hommikul ma lihtsalt enam ei viitsinud vaadata fitlapist, et kui palju keefiri või kodujuustu ma süüa tohiks. Ja mõtlesin et teen ise mingisuguse eem sobiva hommikusöögi, mis poleks väga hull. Lavaš on ju lubatud – võtsin siis tüki lavaši mitte väga suure – umbes 25g, peale lisasin 2 viilu sinki ja 2 viilu juustu. Selline isetehtud lavašipizza moodi värk. Keerasin sisse ja siis hakkas trippimine pakiga. Oojaa.. Tahtsime tagasi saata tellitud kummikuid. Mõeldud tehtud. Hakkasime, siis tegelema a no juhtus see, et unustasin skännida koodi enne paki kappi panekut ja siis mõtlesin, loll nagu ma tol hetkel olin, et teen uuesti. Ja panin ukse kinni 😀 eriline toru. Hakkas siis helistamine Omnivasse, et mida saaks teha? Ei saa midagi teha, ainuke variant postkontorisse viia. Pühapäeval .. no see juba ütleb nii mõndagi. Lähim siis Tondi selveris kuhu ajaliselt oleks jõudnudki. Vaatan netist, et täna lahti kuni 16:00. Hästi. Lähme sinna. Igaks juhuks helistasime ka Selku infoletti, et täpsustada ja no lähme siis sinna ja muidugi oli kinni ju. Oi ma olin tige. Omnivast olime pakuautomaadist valmis saatma pakki oma kuludega tagasi Hansaposti, aga selleks on vaja sisestada mobiili number. Ja no Hansapost ütles sorry neil ei ole MITTE ÜHTEGI mobiili numbrit. Seega läksin ma pakiga koju, sama targalt ja homme jätkuvad seiklused postkontoris. Juba ootan kuidas nemad ka vastavad umbes, et ei nemad ei saa midagi teha. Kas see ongi nii, et kui uks nt ei avane v on mingi tõrge pole mingit tagasi nuppu ega mitte midagi? Kes selle peale tuli? Muidugi ma saan aru, et loll olin, et panin ukse kinni, aga ma tean ka selliseid juhtumeid kus ei avanenudki uks ja pidi ka mingi kadalipu läbima. 

Igatahes sellised seiklused siis. Igaks juhuks ostsin Roccast omale uues PlayStationi mängu, et ma ei sööks õhtul ja oleks käed teises tegevuses. Õhtune patutoidukord sai ka Chopsticksis mööda saadetud tomatisupi näol ja noh veits krõpsu peale aga tõesti veits. 

Homsest uue hooga! Kui ei saja, siis lähen ka kõndima!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Krista
2287 lugemist / 1 fänn
Minust

Autorile meeldib teha süüa ja süüa. Üks lemmiktegevusi on söömine. Eriti meeldib õlle ja krõpsud. 30. aastat noor ja natuke pontsakas. Otsib motivatsiooni end vormi pressida ja mitte ümarasse.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju, palju erinevaid retsepte. Treeningkavad! Võimalus ise valida kas süüa koguaeg erinevaid toite või teha suurem kogus ja süüa mitu päeva järjest. Super! Kampaaniaid, soodustusi, soodne!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva