120712 kasutajat 510 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Päev kaks!


Hommik!!!

Täna on juba teine päev… no see juba teine oli veits naljaga pooleks siiski öeldud. Eks me kõik teame, et püsivus ja järjekindlus viivad sihile, aga miks on see nii raske? Praegu olen rahul mõned päevaga on läinud 2 kilo, aga ma täitsa tean, et alguses lähebki kiiresti. Aga ikkagi, hoolimata sellest, et tegu ei ole just ma ei tea mis suure saavutusega on 66 asemel 64 on mul ikkagi hea meel. 

Tänane menüü on suht sarnane eilsele kuna lavaši on ju veel järel ja ka muud materjali, mida lavaširullide tegemiseks vaja läheb. Seega jääb lõunasöök samaks. Ka hommiku ja hilisõhtune söök jääb samaks. Menüüsse lisasin õhtusöögiks kanasüldi. Seda saab ka imelihtsalt tarbida. Aga siin on mul küsimus, millega ma seda sülti söön? Kas ma tohin äädikat või mädarõigast ka peale panna? Niisama on sült minu jaoks natuke maitsetu ja lihtsalt liiga sült 🙂

Samuti on jubeimelik see kodujuust murakamoosiga ja karjalapirukaga variant. tegelikult ka minu kavas on 0,2 karjala pirukat. Nagu päriselt? Et ma ostan ühs piruka ja söön siis sama õhtusööki 5 päeva ja siis iga päev söön 0,2 karjalapirukat või? Kuidas seda mõeldud on? Eriti ei saa aru mis ma selle ülejäänud pirukaga peale hakkan. Nädal aega ta ei kesta ja ma ei viitsi seda iga õhtu süüa ka. See kodujuust murakamoosiga on nagu on. Minu jaoks natuke magus ja need seemned ka häirivad. Sama vastikud nagu vaarika seemned. Ma ei taha, et mul hamba alla ja hamba vahele jäävad vaarika seemned. 

Täna oli juba pisut näljasem olla kui eile. Lõunasöögi aeg tuli väga vara kätte. Kell oli vaevalt 10 läbi ja juba oli Krista näljane. Ma homme püüan paremini toimetada ja mitte lõunat nii vara alla kugistada. Homme üldse nõme päev. Reisin Tartusse Spordimuuseumisse ja ma ei tea kus kohas see söögipausi võimalus tekib. Teen omalt poolt küll kõik, et saaksin mingi normaalse lõunasöögi tarbida. Pean seda ilmselt ostma käigupealt kuskilt poest vbla proteiini bar või midagi seesugust. Samuti suureneb iga päevaga, mil nädalavahetus lähemale tuleb ka hirm selle ees, et kuidas hakkama saan ja et ma alla ei annaks ja suvaasju suhu ei paneks… 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Krista
1575 lugemist / 1 fänn
Minust

Autorile meeldib teha süüa ja süüa. Üks lemmiktegevusi on söömine. Eriti meeldib õlle ja krõpsud. 30. aastat noor ja natuke pontsakas. Otsib motivatsiooni end vormi pressida ja mitte ümarasse.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju, palju erinevaid retsepte. Treeningkavad! Võimalus ise valida kas süüa koguaeg erinevaid toite või teha suurem kogus ja süüa mitu päeva järjest. Super! Kampaaniaid, soodustusi, soodne!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva