128633 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Mõtetest tegudeni, taas


Hei …

Eks nii mõnelegi ole see juba tuttav pealkiri mis tänasele postitusele lisasin. Mhmh … just nii, taaskord alustan ka ise.

Viimase 10 kuu jooksul elus toimunud muudatused on viisid ikka nii kaugele, et kui eelmisel nädalal soovisin üle aasta tõmmata endale selga taas teksad, siis ütleme nii, et kappi panin nad tagasi ning läksin hirmust kaalu peale. Ja ebameeldiva üllatusena avastasin, et olen nende kümne kuu jooksul suutnud koguda endale pluss 13kg! Just nii! 

Nüüd pole vaja enam endalgi imestada miks on jõuetus, miks väsimus kergelt tuleb, miks miks miks. 

Et mis juhtus? Vastust vist olen vaaginud kuni täna hommikuni kui kell 4.30 tegin silmad lahti ja mõistsin, et That´s it! Tuleb end reele tagasi saada ning need kolmteist üleliigset kilo maha raputada. Ning kuna tänasel päeval saan kodus rahulikult tööd teha ning ei jookse enam kontori vahet, siis pole mul ühtegi vabandust ka aja nappumise taha pugeda.

Ja nii veider kui see ka pole, siis loen ja jälgin ju iga jumala päev facebook´i toetusgruppi, nõuandeid, soovitusi, inimeste kogemusi. Ise aga samal ajal tegelen vaid enese paisutamisega kui kõik teised kenasti salenevad ja tervema minani liiguvad.

Menüü on igaljuhul paikka pandud ning tänase päeva toitumine sai koostatud just selle alusel mis külmkapis veel leidus, sest plaanis oligi alles homme suuremale poe ringile minna ning nüüd saan seda teha juba vastavalt nädalasele menüüle. Eks neid vahepealseid poes käimisi tuleb kindlasti ka ette jooksvalt muidugi.

 

Kogu selle shoki teraapia juurest mis ma täna endalt mõõte võttes nägin ja kirja panin tegin ka teisegi olulise otsuse mida olen väga pikka aega edasi lükanud. Homme sätin väikse pildistamise nurga ülesse ning panen müüki ilmselt 90% oma garderoobist. Olen küll aeg-ajalt neid mõtteid veeretanud aga ikka leian vabanduse "Ehk kunagi läheb vaja ikka" 

Kui sellest täna meest teavitasin, siis ütlen teile ausalt, pole teda kaua aega ühegi uudise peale nii rõõmsana näinud 🙂 Aga jah, see on hea motivaator endale ka, et kõik lohvakad riided (mis mingil hetkel oli ju jube popp) garderoobist minema ja tuleb tõele näkku vaadata peeglikeses, kandes ikka riided, mis ei valeta kus need ülekilod pesitsevad.

 

Kuna ma ise ei asu Eestis, siis mõtlesin, et lisaks muule jutule blogis enda motiveerimisel, hakkan lisama ka pilte toiduainetest mis meil saadaval ning milliseid asendusi olen mõningates retseptides pidanud tegema.

 

Seniks edu ja motivatsiooni kõigile kes on ka suutnud end lõpuks tegutsema ajada! 

Day 1 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!kris
955 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Lihtsad kodused toidud!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva