143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Äratundmine


Täna oli planeeritud patupäev. Hommikut alustasin kenasti kavas ja lõunasöögiks oli see üle jäänud kõrvitsa-porgandi supp kanaga. Rutiinne päev, polnudki toit eriti mõttes. Ja avastasin, et tegelikult ma võiksin vabalt selle patupäeva vahele jätta, kuigi kaalunumber näitab, et võiks olla. Eilne hiline õhtusöök oli lihtsalt selline elamus,et enamat nagu ei ootakski.

AGA. Alateadvuses toksis siiski teadmine, et kui ma tahan, siis täna võin ma endale patupäeva teha. No ja ma siis tegin. Esimese asjana võtsin õhtusöögiks ette oma ületamatu lemmiku – pasta mereandidega. Tegin  endale kena taldriku seda tavalist durumpasat ja valasin selle üle kõigi nende mere- ja rannakarpide ja krevettide ja beebikaheksajalgade ja kalmaarirõngastega ja lisasin tomatit ja maitsetaimi. Ja ma tundsin, et kõik on täiuslik. Ausalt. 

AGA. Samal ajal töötas mu mõte siiski seal, mida ma peaksin nüüd järgnevatel päevadel rohkem jälgima, et vältida erinevaid isusööste jne. Ja käisin ka poes, ostsin igaseid seemneid ja värke. Lõpuks leidsin ka 0,5 kg täisterakaerahelbe paki. No mai tea, kas tõesti ei ole siis võimalik kasvõi 300g pakendeid teha?

JA siis õhtul kodus, kui mees vaatas mu kaalunumbrit 2,5 nädala järel, arvas ta, et prooviks ka. Varem naeris ta mu välja ja leppis selle kui mu mingi kiiksuga. Homme hommikuks lubasin talle suvikõrvitsapannkooke. 

AGA Fitlap on tõepoolest imeline! Ise võid ju proovida kaalu langetamiseks seda või teist või üldse nälgida, aga ka süües – ja hästi süües -on võimalik kaalu langetada ja SEE ongi imeline! Nii lihtne ja kerge! Minu sügav kummardus neile, kes sellise skeemi peale tulid ja selle välja arendasid!

Ahjaa. Varem meeldis mulle ikka vahel üks longero juua õhtuti. Täna ostsin üle mitme nädala patupäeva puhul ühe oma "tavalise". Öööääääk!!!! Rohkem ma seda kunagi ei joo, see on kindel! 

AGA klaas shirazi on täna omal kohal. Cheers! 😛

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Krevett
1118 lugemist
Minust

Vanaema, kes ennast ootamatult paksuks söönud. Viimane aeg midagi ette võtta!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapil on kõva toetusgrupp. Kui kodus peale sinu see teema kedagi ei huvita, siis räägid grupis. Rääkima ju ikka peab vahel, eks ole.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom